Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem kívánom a barátomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem kívánom a barátomat. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

5 éve ismerkedtünk meg, akkor még eljárt kondizni és falmászásra.

Azóta ellustult és elhízott. Mondtam neki, h nekem így nem tetszik, erre megvonja a vállát és azt mondja, nem fog visszamenni edzésre, mivel nem élvezte. Nem egy sportos alkat, még velem sem akar eljárni.

Sajnos én vizuális típus vagyok, és ha nem tartok szépnek egy férfi testet, nem tudok rá felizgulni. De emberileg nagyon szeretem őt, nem akarom elveszíteni.

Mi legyen? Éljünk egymás mellett szex nélkül?



2013. márc. 15. 16:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nehéz dolgom van, mert nekem a külső is fontos a belső mellett.
2013. márc. 15. 16:32
 12/17 fospuska ***** válasza:
neked megéri nyűglődni vele hosszútávon...?
2013. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha egy olyan faszit találsz aki bár izmos de csak szórakozni szeret a lányokkal?egy olyan valaki aki szereti a farkára ültetni a nőket és kb ennyi! Szerintem maradj a párod mellett és valahogy vedd rá hogy változtasson a külsején pl tedd fèltékennyé!
2013. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Amúgy jól megvagyunk, csak a szex nem működik, na meg örülnék, ha közös hobbink lenne.
2013. márc. 15. 16:41
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem még menthető a dolog
2013. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 fospuska ***** válasza:
amúgy jól megvagytok... mondjuk nekem mindegy,ha neked ez elég,éljetek boldogan.
2013. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
8-as vagyok megint. Szóval vezesd rá hogy kezdjen dolgozni a testén. Mellesleg ha neked szex nélkül is menne akkor neked kell tudnod...............
2013. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!