Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem kívánom a barátomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem kívánom a barátomat. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

5 éve ismerkedtünk meg, akkor még eljárt kondizni és falmászásra.

Azóta ellustult és elhízott. Mondtam neki, h nekem így nem tetszik, erre megvonja a vállát és azt mondja, nem fog visszamenni edzésre, mivel nem élvezte. Nem egy sportos alkat, még velem sem akar eljárni.

Sajnos én vizuális típus vagyok, és ha nem tartok szépnek egy férfi testet, nem tudok rá felizgulni. De emberileg nagyon szeretem őt, nem akarom elveszíteni.

Mi legyen? Éljünk egymás mellett szex nélkül?



2013. márc. 15. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát így jártál. ez van :D
2013. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ha jol nezel ki irj ram:D ebben egyet ertunk en is vizualis tipus vok.es elegge jo a megitelesuk a lanyoknak a testemrol:P

egyebkent felig vicc volt:P de csak felig:P

Tartsd meg ha szereted.es vedd ra h terjen vissza az elozo normalis egeszseges eletehez ha szeret megteszi mivel ezzel tesz teged boldogga ha nem hagyd a faszba es irj:P

2013. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
valami komprumisszum mindenképpen kellene,hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon :) mondd meg neki,hogy te ilyen vagy,és neked kell az,hogy jól nézzen ki.ha meg nem érti meg,és te sem fogadod el így őt,akkor nem illetek egymáshoz
2013. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 fospuska ***** válasza:
én is rászóltam a páromra,ha elengedte magát,ő is rám. szerintem teljesen normális,ha saját hibájából elfolyik a fotelban és szóvá teszed. annak idején sem egy tábla szalonnába szerettél bele és ha ellustult plusz belesz@rik véleményedbe,akkor nem az az ember él melletted,akit megszerettél annak idején. úgyhogy rugdosd csak.
2013. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki számtalanszor, h jöjjön el velem edzésre, de nem akar. Azt is tudja, h emiatt nem kívánom.
2013. márc. 15. 16:23
 6/17 anonim ***** válasza:

sajnos vagy

- ráveszed, hogy tegyen érte, hogy kívánd

- lesz mellette szexkapcsolatod (ami aztán többe fordul, és akkor már tudsz tovább lépni)

- elmondod neki, hogy mi a gond, amire vagy reagál, és tesz érte, vagy nem sikerül neki /leszarja... és akkor váltasz

2013. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csere.
2013. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az is közrejátszik, hogy nem akar eljárni veled. Azért az érdekelne hogy ő mennyire van oda érted. Meg az is hogy te csak barátként kedveled vagy valami többet is érzel iránta.

Egyébként a legtöbb lány mindig azt mondja fogadjuk el őket olyannak amilyen nem? Te képtelen lennél elfogadni a barátod olyan testalkattal? Még csak meg se próbálnád?

2013. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, h nem kívánok egy olyan testet. Viszont emberként tényleg imádom.
2013. márc. 15. 16:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Tedd át barát zónába, és keress olyat akinek kívánod a testét, mindegy, hogy néz ki!
2013. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!