Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm annyira elképesztően viselkedik, és szerinte ezek a dolgok így teljesen rendben vannak. Szívesen észhez téríteném, de nem tudok már mit mondani neki...viszont csomó baráti kört szétrombol, meg amúgy is, elég rossz szemmel nézek rá...

Nagyon szép lány, azt elismerem, a stílusa is olyan, hogy mindenki egyből megszereti, fiúk lányok egyaránt...egyből ő lesz a társaság középpontja, ha valahol ott van, minden csak róla szól.

A legtöbb srác egyből kiszúrja magának, minddel jóban is lesz, haverkodik velük, lesik minden kívánságát, néha smárolgat velük és ennyi...és nem veszi észre, hogy ezzel összetöri a srácok szívét, mert azok mind többet akarnak tőle, és tele van az egész társaság ilyen csalódott férfiakkal, csak azt hallgatom tőlük, hogy ez a lány mennyire jó, de milyen rossz h nem jön velük össze...és akkor erre mégis mit mondjak?


2013. márc. 15. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:

nemtom de jöhetne akkor már hozzám is egy körre.

amúgy az a helyzet hogy egyszerűen éli az életét.

2013. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát itt az ideje bekeményíteni kiscsaj! Indítsd a betonkeverőt, ahogy azt Prometheus elrendelte. És betonozd le a pincétekbe!
2013. márc. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fospuska ***** válasza:

az ilyen nőkről jut eszembe:

-gyere kislány,játsszunk megerőszakolósat!

-de én nem akarok!

-

2013. márc. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fospuska ***** válasza:

az ilyen csajokról jut eszembe:


-gyere kislány,játsszunk megerőszakolósat!

-de én nem akarok!

-ez a beszéd!

2013. márc. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van karizmája: jó neki.

Kedves az emberekkel: ebben sincs semmi rossz.

Mindenkinek tetszik: ismét jó neki.

Merészel nem összejönni minden fiúismerőssel: még ha lehetne is egyszerre mindegyikük barátnője, szíve joga.

Flörtölni is rendben van, nem kötelez semmire.

A fiúk szerelmi vallomást magyaráznak az alapvető udvariasságba: nem az ő hibája.

2013. márc. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ahogy olvastam a leirast, a tipikus szuzqurva alakja formalodott meg bennem
2013. márc. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
lajkold ha tetszett mert csak 31%-om van!
2013. márc. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért irigykedsz?
2013. márc. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem csak a féltékenység beszél belőled mert Őt mindenki szereti és sok pasi szeretné a barátnőjének tudni. Nem kell észhez téríteni majd ha megismer egy fiút akiért érdemes neki is megváltoznia akkor megfog addig meg hát hadd élje ki magát. Ő legalább majd 30 éves korában nem fog azért hogy nem élte ki magát fiatalon. Neked is azt tanácsolom változz te is meg egy kicsit. Önbizalommal sok mindent el lehet érni szerintem a barátnődnek is emiatt van sikere minden téren mert bízik magában és a cselekedeteiben. Úgy hogy hajrá;)

17/l

2013. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!