Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondom egy lánynak -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom egy lánynak - akinek én tetszem-, hogy "te büdös kretén! ", akkor békén hagy?

Figyelt kérdés
24 F
2013. márc. 13. 19:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, azt természetesen a 8.-nak szántam, a macskásnak. Valahogy nem is lep meg, hogy egy korosztály a kérdezővel. Minden szinten siralmas...


9: Én nemre való tekintet nélkül fenntartom, senkit nem lehet megsérteni az érzéseiben, legyen fiú, vagy lány, mert mindenki EMBER, emberi érzésekkel.

2013. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szerintem egész vicces volt. :D
2013. márc. 13. 20:01
 13/25 anonim ***** válasza:
remélem, hogy miután elmondod ezt a lánynak, jól pofán fog b*szni, és eltörik az orrod. már bocs.
2013. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%

Egy részt nem túl barátságos, másfelől meg egyes lányok mégjobban rád izgulnának emiatt, úgy hogy óvatosan. :)

Másfelől lehet barátkozni/ismerledni akárkivel, mért kell valakit a p*csába elküldeni, attól hogy nem akarsz vele kapcsolatot? Szerintem a barátaiddal sem akarsz kapcsolatot, és mégis tök jól elvagytok, akkor meg egy lányt mért csak szexre meg kapcsolatra lehetne használni?

Egy lány is lehet jó társaság, sőt, gondolhatot szépnek kevésbé szépnek, ez lényegtelen, nem akarsz kapcsolatot azzal a lánnyal, vagy lehet hogy semmeliyk másik lánnyal sem, de attól még hol van kőbe vésve, hogy ha megismerkedsz egy lánnyal, már egyből valjál neki szerelmet? Vagy hogy húzd meg? Az a probléma, hogy sokan olyan felszínesek hogy "ez helyes csaj, dugjuk meg és utána hagyjuk a p*csába" aki nem helyes (számodra) , azzal meg már szóba sem állsz? Vagy mi?

Kicsit emberhez méltóbb módon kellene viselkedünk, nőkre is vonatkozik ez, de férfiakra talán még jobban, akár helyesebbnek, akár kevésbé helyesebbnek gondolsz valakit, mindenkihez ugyan úgy kéne hozzá állni emberileg, nem úgy hogy valakivel szóba sem állok, másikat meg megízélem és utána őt is lesz*rom vagy nem...... de kicsit humánusabban kéne hozzál a dolgokhoz öreg! :) 1 évvel idősebb vagy mint én, de hol van az ész? :)

Lehet hogy te sem vagy egy hímringyó, vagy egy bunkó akárki, és sok minden ilyen nem igaz rád, mert csak pont unatkoztál vagy akármi.

Mindegy, bedoblak Isten állatkertjébe!

Azt csak ő láthatja hogy fél mínusz pont vagy egy mínusz pont, vagy kettő :)


23/Ó mester tanítsál minket! :)

2013. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

20:32


Te büdös kretén.


Hol a pic.sában írtam, hogy megakarnám húzni? Hol írtam, hogy szexet akarok?


Egyszerűen nem igénylem az emberi társaságot. Se "szerelmi", se baráti szinten. És van, amikor ilyen drasztikus módszereket használok ennek a tudatosítására.


Nem szeretek ismerkedni. MI a fenéről beszélsz, amikor azt írod, hogy "egyből valljak neki szerelmet"?


És még te magyarázol, hogy bedobsz isten állatkertjébe?!?!

"másikat meg megízélem és utána őt is lesz*rom vagy nem...... de kicsit humánusabban kéne hozzál a dolgokhoz öreg! :)"

Te hülye vagy bas.zódj meg, hol a f@szban írtam ezt te kretén?


"1 évvel idősebb vagy mint én, de hol van az ész? :)"

HE????? WTF???????

2013. márc. 13. 21:23
 16/25 anonim ***** válasza:
94%
14 F-et akartál írni ugye? :D
2013. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj 10-es de én saját magam szórakoztatására írtam ki, ami neked vicces az meg lehet nekem nem, különbözőek vagyunk és ez így van rendjén:) Amúgy ez a macskás dolog még mindig udvariasabb:D
2013. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nincs elírás, 24 vagyok.
2013. márc. 14. 19:53
 19/25 ivilicious ***** válasza:
0%
dagadt k.rvázd le,akkor biztos megutál :D
2013. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

nekem tetszett a macskás XD

amúgy... kitudja milyen a csaj. én ismerek olyat, aki még bóknak is venné :D

2013. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!