Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondom egy lánynak -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom egy lánynak - akinek én tetszem-, hogy "te büdös kretén! ", akkor békén hagy?

Figyelt kérdés
24 F
2013. márc. 13. 19:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Inkább finomabban kéne,mondom ezt úgy,hogy tudom,hogy van az a kaliber,aki nem ért meg tényleg semmit.
2013. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
ha valóban büdös akkor biztos!!sőt útálni fog!!:D
2013. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
én ezt úgy szoktam csinálni, hogy amint lesüti a szemét úgy elslisszolok, hogy azt ha a villám látná hozzám járna edzésre
2013. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
persze feltűnésmentesen
2013. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

nem értem, ha valakinek mondják hogy tárgytalan, talán kehet a szavakat ahogy összerakod nem tudja értelmezni, szövegértési gondja i vannak

de tényleg azért ne ilyen primitíven mond neki, röviden tömören mond neki, Nálad nem befutó, ne zaklasson N

2013. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Békén, sőt utána meg lesz rólad a véleménye, hogy egy primitív gyökér vagy! Finomabban nem lehetne?! Ő is ember ba-d meg, neki is vannak érzései!
2013. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és minden lánynak el fogja mondani, mekkora rohadt nagy f*sz vagy. Meg is fogod érdemelni
2013. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%

Inkább kérdezd meg tőle:

Te szereted a macskákat?

Igen.

Én is, főleg jól átsütve, ismerek egy kínai éttermet, ahol ehetnénk, kutya lesz a desszert:D 23/F

2013. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
ha a kérdező lány lenne, akkor persze menne a hülye fasz, miért nem ért a szóból
2013. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez még csak nem is vicces, inkább siralmas... :(

Tudom, tudom, hogy Humor Herold akartál lenni, de ez valahogy... nem jött össze.

2013. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!