Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom 4 hónapig csodálatos volt vele.Aztán szakítottam vele.Csak mert.Nem igazán tudom miért.Mert a mai napig Ő a mindenem.Aztán vissza szerettem volna menni hozzá.De nem akart már.De néha épp hogy meg nem csókol,és sokan mondják hogy még mindig szeret.Bár néha csúnya dolgokat hord össze rólam.Na most,ismerőseim tanácsára összejöttem egy pasassal.Aki ráadásul napi kapcsolatba van az exemmel.Csak hogy féltékenyé tegyem a volt páromat.De eszem ágában sincs járni vele.Csak a volt szerelmemet szeretném.De félek! Mert Én még csókot sem tudnék neki adni,nem hogy lefeküdni vele.Mit tegyek?
2013. márc. 13. 17:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azzal hogy összejöttél egy másik inassal a volt párodnak igazoltad hogy egy r*bi vagy. Én sem fogadnálak vissza! Egyébként emberek vagyunk, van szánk hogy beszéljünk, beszélj vele.
2013. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!