Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom 4 hónapig csodálatos volt vele.Aztán szakítottam vele.Csak mert.Nem igazán tudom miért.Mert a mai napig Ő a mindenem.Aztán vissza szerettem volna menni hozzá.De nem akart már.De néha épp hogy meg nem csókol,és sokan mondják hogy még mindig szeret.Bár néha csúnya dolgokat hord össze rólam.Na most,ismerőseim tanácsára összejöttem egy pasassal.Aki ráadásul napi kapcsolatba van az exemmel.Csak hogy féltékenyé tegyem a volt páromat.De eszem ágában sincs járni vele.Csak a volt szerelmemet szeretném.De félek! Mert Én még csókot sem tudnék neki adni,nem hogy lefeküdni vele.Mit tegyek?
2013. márc. 13. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy szemét vagy, már megbocsáss.
2013. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj azért amit most írok neked, de az ilyeneket hívja Dr. Csernus Imre "szeretetkurwáknak". Amíg nem leszel érzelmileg felnőtt kiegyensúlyozott ember addig nem leszel sikeres a szerelem terén.
2013. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A.Romanov ***** válasza:
Miért generálsz magadnak problémákat ha boldog is lehetnél?
2013. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy sajnos úgy tűnik fel sem fogod a tetteid súlyát, két férfi szívét összetöröd csak mert szerelmes vagy a saját egódba.
2013. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vissza akarsz menni a volt szerelmedhez, de még egy csókot sem tudnál neki adni, vagy mi vaaaaaaan ?!

Nem kicsit írsz kaotikusan, nem is lehet nyomon követni, amellett, hogy a cselekedeteid is minden ok nélkül valók, magad sem tudod miért, akkor más idegen mégis hogy tudná?!

2013. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 válaszolóból 5 elítél, gondolkozz el vajon miért!
2013. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Volt egy barátom 4 hónapig csodálatos volt vele.Aztán szakítottam vele.Csak mert.Nem igazán tudom miért.Mert a mai napig Ő a mindenem"


mi az hogy szakítasz vele és nem tudod miért??? ezek után mit vársz?


"Aztán vissza szerettem volna menni hozzá.De nem akart már."


nem csoda én se fogattalak volna vissza


"ismerőseim tanácsára összejöttem egy pasassal.Aki ráadásul napi kapcsolatba van az exemmel.Csak hogy féltékenyé tegyem a volt páromat"


te nagyon buta f*sz lehetsz ha aszt hiszed féltékennyé tehetsz valakit azzal ha az exed barátjával jössz össze, büdös rib*nc szétrombolod a barátod kapcsolatait... én ezt soha nem bocsájtanám meg neked!


"Én még csókot sem tudnék neki adni,nem hogy lefeküdni vele"

se csók se dugás? akkor hogy a tökömbe jöttetek össze?? semmi érintkezés nélkül hogy teszel féltékennyé valakit még ha egy kib*szott undorító dolog is...


"Mit tegyek?"

nos előszőr is hagyd abba a színjátékot amég nem késő, ex barát barátjával ne kavargass már csak azért se mert összetöröd egy másik ember szívét a "játszadozásoddal" másrészt ez k*rvára nem imponáló ha az exed hejében lennék ezért nyakad törném nem érdekel hogy ki vagy és mit jelentettél nekem valaha! miután ez megvolt felejsd el a srácot ennek már VÉGE!

2013. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid pocsék tanácsot adtak neked. Ne akard féltékennyé tenni, mert ezzel csak az ellenkezőjét teszed.

"Épp hogy meg nem csókol"-hát csókold meg te!

2013. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég óvodás játék ez. Ettől nem féltékeny lesz hanem gyerekesnek fog gondolni és semmit sem érsz el vele. Szakíts a pasival.És lesz ami lesz. Most komolyan egy olyan 'kapcsolatban' akarsz lenni ahol már a hideg kiráz ha meg kell csókolnod másról meg ne is beszéljünk...
2013. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj magadnak párkapcsolatot, ilyen érzelmi nyomorék emberek csak ne szaporodjanak...
2013. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!