Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek nem vagyok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nem vagyok elég fontos?

Figyelt kérdés
már több mint egy éve járunk.eddig minden kikellett hagynom miatta,haverokat,szórakozást.mindig vele voltam,ha bármi volt mindig számíthatott rám.csak is rám!en voltam csak neki,mások nem törődtek vele.már 2 hete nem találkoztunk,és most hétvégén nem engem választ,hanem a szórakozást és elmegy a barátnőivel,annak ellenére,hogy én mindent kihagytam miatta és mindig itt voltam neki.mikor mások szartak rá.szerintetek?
2013. márc. 13. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Arra nem gondolsz, hogy a vizsgái után kicsit kikapcsolódásra van szüksége?

Ha hanyagol úgy érzed, akkor beszélj vele. De az nem megoldás, hogy a háta mögött próbálsz megoldást találni kettőtök gondjára.

2013. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
"De az nem megoldás, hogy a háta mögött próbálsz megoldást találni kettőtök gondjára." - beszéltem már vele.nincs rám szükség,csak eddig voltam jó.most már saját utat akar...
2013. márc. 13. 15:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez esetben talán jobban is jársz,ha elengeded,elkezdesz élni,és keresel valaki olyat,aki értékel.
2013. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!