Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek nem vagyok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nem vagyok elég fontos?

Figyelt kérdés
már több mint egy éve járunk.eddig minden kikellett hagynom miatta,haverokat,szórakozást.mindig vele voltam,ha bármi volt mindig számíthatott rám.csak is rám!en voltam csak neki,mások nem törődtek vele.már 2 hete nem találkoztunk,és most hétvégén nem engem választ,hanem a szórakozást és elmegy a barátnőivel,annak ellenére,hogy én mindent kihagytam miatta és mindig itt voltam neki.mikor mások szartak rá.szerintetek?
2013. márc. 13. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele hogy ez neked igy nem jó és nem is fer, de ha nem hajlandó veled foglalkozni te is menj el a haverokkal pont akkor mikor ő ráér .. lássa be hogy ez neked milyen érzés lehetett
2013. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanács! Én is ezt csináltam amit te és miután szakítottunk nagyon nehéz volt visszakönyörögni magam a haverokhoz. Szal nálam már alap szabály hogy egy csaj miatt nem szabad elhanyagolni a haverokat.
2013. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1! egyet értek

beszélj vele, kerülj vissza a rendes kerékvágásodba és kész

majd ráérsz, ha éppen lesz időd

sajnálom ilyen az élet és az emberek, legközelebb olyat válasszál aki jobban szeret, mint Te őt N

2013. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Biztos még nagyon fiatal. 20-25 év alatt azért természetes hogy szeretnek bulizni, kiöltözni, társaságba lenni nem csak a lányok hanem a fiúk is.

Szerintem ez nem miattad van, illetve nem letojja a fejedet, csupán "élni" akar, kihasználni a lehetőségeket a szórakozásra.


Neked sem kellett volna kihagynod miatta mindent, a kölcsönös kompromisszumok kellenek a kapcsolatba. Ha Ő eljárhat néha, Te is eljárhatsz... így nem fogtok egymásra unni sem!

2013. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 fospuska ***** válasza:
52%
a helyedben nem örülnék és kissé átértékelném ezt a kapcsolatot. nekem egyáltalán nem tetszene,de amilyen vagyok,hangot is adnék neki,nem túl irodalmi stílusban.
2013. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen veszekedni, hangot adni a nem tetszésnek. Ez rossz tanács. Beszéljétek meg nyugiba, hogy eljárhat mindenki szórakozni mértékkel. Időnként közösen sem árt, akkor kevesebb esély van a féltékenységre és megnyugtatólag hat, ha látod hogyan viselkedik a barátnőd a szórakozóhelyen. Ha nem issza le magát és nem viselkedik közönségesen, akkor miért ne járhatna szórakozni a barátaival?!?
2013. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt így mond el neki is! Ha valóban eddig így volt, aztán hirtelen ő bedobja hogy elmegy, én megharagudnék rá és nem nagyon beszélnék vele aztán egy kis ideig, amíg le nem nyugszom. Aztán beszélnék vele és elmondanám neki a szabályokat.


Én azt mondtam a barátomnak, hogy elmehetsz haverokkal szórakozni egyszer kétszer akkor amikor találkoznánk, de akkor számoljon arra, hogy én is lemondom őt akkor valami más program miatt. Ha például olyan program miatt mondana le engem, mert ők le akarják inni magukat csak úgy a sárga földig, ez az a program amire azt mondom oké, de akkor nem nagyon leszek kommunikatív vele szemben egy két napig utána. Mert ha értelmes program még megértem, de tudja hogy állok ehhez a dologhoz és legutóbb tapasztalhatta is hogy miért olyan nagy dolog...

Én azt vallom, hogy tükröt kell tartani a másiknak, hogy ha olyat ad, azt kapja vissza is és érezze át. Amit az egyiknek szabad, akkor azt a másiknak is szabad, nem?

2013. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Velem csinálta már ezt a barátom,és nagyon rosszul esett.Igazából nem nagyon érdekelték az én igényeim és elvárásaim egy kapcsolatban,csak a saját szabadsága és egója. Neked szerintem ugyanilyen a barátnőd.A helyedben keresnék magamnak helyette egy olyan párt,aki ugyanannyira szeret téged,mint te őt.
2013. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem használd ki az időt, és menj vissza a régi társaságodba!
2013. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
már ki is baszott velem...:)eddig jó voltam,de már másokat választott.inkább legyen vége az 1 éves kapcsolatnak,mint velem legyen:D kitartottam mellette amikor nem járt ki a fősuli miatt,és így én is bent rohadtam...nem mentem sehová,haverokat sajnos hanyagoltam miatta,ha valami volt csak rám számíthatott,de mivel már megvan neki a vizsga,nincs rám szükség,járni akarja a saját útját:) így jártam...
2013. márc. 13. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!