Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg és ha igen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg és ha igen miért vonzódnak a mai nők az olyan pasikhoz, akik hazudnak, átverik őket stb? Ennyire nem tudnak gondolkodni a mai nők, ennyire ösztönösek?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy a mai nők nem tudnak gondolkodni, talán a szexuális vonzalom veszi el teljesen a fejüket, de ha egy pasi jól néz ki, rossz fiús, olyan szexuális pasis kisugárzása van stb, akkor rámennek arra a pasira, még ha tudják is hogy ebből sírás lesz a vége.
2013. márc. 12. 23:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9- es

Amiről beszélek az éppen inkább belső. Tehát egy olyan belső csibészség, rosszaság, duma, ami nagyon vonzó tud lenne egy nőnek, de sajnos ez a fajta "rosszfiús" magatartás forma, szomorú mellékhatásokkal jár

(Amúgy olyan pasikra gondolok, mint az éjjel nappal Budapest Kristófjára)

2013. márc. 13. 00:46
 12/15 anonim ***** válasza:
kigyurt, bunkó, butákat messzi ivben kerülök már bocs....
2013. márc. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be az a Kristóf,az egész szerepe gagyi,az h állandóan félmeztelen van...meg úgy összeségében nem jön be.
2013. márc. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10-es, te aztán tényleg tudod, milyenek itt a nők a valóságban. Mindenkit ismersz úgy, hogy soha nem beszélgettél vele egy szót sem, gratulálok hihetetlen egoizmusodhoz.


Elismerem, bizonyos fokig vonzó, ha rossz fiús. De ez a vonzalom sem tart sokáig, ha az illető egy bunkó paraszt, ráadásul aki hazudik is. Ilyet nem hogy párnak, barátnak nem választanának sokan, köztük én sem.


De mégis, aki szerelmes, sokszor vak. Ő úgy látja jónak a párját, ahogy van, vagy legalábbis úgy van vele, hogy meg lehet változtatni. A szerelem nem egy logikus valami, az érzelem és a logika két olyan külön dolog, mint az ég és a föld. Tehát még ha egy egészségtelen kapcsolatban is vannak, felülemelkedhetnek az érzelmek, ami kiszoríthatja a józan észt.

2013. márc. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A másik: sok olyan kérdést is láttam itt és máshol, hogy a pasik miért csak a kikent, bombázó ribancokra buknak, és miért nem kellenek nekik a normális, okos lányok. Szóval ezt a kérdést és azokat én egy kalap alá veszem.
2013. márc. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!