Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a volt párom nem igen ir,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt párom nem igen ir, mivel nem igazán van ideje, és ha én irok neki akkor válaszol! Az nem tünik tolakodásnak? De álltalába hétvégén szoktam irni neki! Mindig visszair! Érezhet még irántam?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon azért nem lehet oda, ha neki soha nem jut eszébe. Várd meg mire veszi észre hogy te nem írsz.
2008. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
nem tűnik tolakodásnak, és ha meg sosem ír, meg kell kérdezned tőle hogy érez-e még valamit! Ha nem ír sokáig akkor nincs esélyed.
2008. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tolakodásnak nem tolakodás,de én a helyedben nem írnék neki egy kis ideig,hogy ír e magától neked.
2008. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
de ha nincs ideje tényleg, akkor meg semmi gáz!
2008. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Külföldön melozik!De ezmatt van pihi a kapcsiban!
2008. jún. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!