Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan békítsem ki a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békítsem ki a páromat, mert megvertek?

Figyelt kérdés
Nagyon felidegesített a csajom és hát elég csúnyán megvertem, sajnos már nem ez az első és most a csajom eléggé dühös rám, ti hogy békítenétek ki?
2013. márc. 12. 14:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szerintem roma az illető vagy ha nem akkor egy primitív aluliskolázott barom vagy a kettő együtt. Mi ez a stílus hogy az én csajom oda jön ahova mondom? Nem a tulajdonod. Remélem szakít veled. Én nem maradnék egy ilyen primitív barommal mondjuk össze se jönnék ilyen hulladék emberrel mint te.
2013. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés elég egyértelműen fake...:)
2013. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fake mindenesetre sajnos vannak ilyen emberek akik nem csak ütni még ölni is képesek ha nem úgy történik valami ahogy ők szeretnék. Úgyhogy teljesen mindegy hogy fake vagy sem mert van ilyen. Szerencsés vagy ha még nem tapasztaltál ilyet a környezetedben.
2013. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Sajnos egyáltalán nem biztos,hogy kamu.

Sok ilyen van,és mind csak a nőjével erős,idegennel nem.

2013. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm, mindenkinek egy ítélkező barom se tudott normális választ kapni a kérdésemre, hogy mivel békítsem ki???????????
2013. márc. 12. 15:21
 26/35 A kérdező kommentje:
És nem tudom minek ítélkezni, máshol pl arab világban ez teljesen elfogadott, ott még meg is ülik a nőket, ha olyan dolgot csinál.
2013. márc. 12. 15:22
 27/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fake kérdés. És vajon miért van olyan érzésem, hogy a "kedves" kérdező nem a szoláriumban barnult állampolgár? Azoknál divat ez a fajta erőfitogtatás. No meg maga az erőszak, ezek bármeddig elmennek, akár gyilkolni is. A közelmúltban ott volt a rendőrségi pszichológusnő, Bándy Kata esete, előtte meg azt a kisgyereket is cigók tették el láb alól de nem baj! Ezeket még a sitten is jól kell tartani, had gyarapodjanak!
2013. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok roma kisebbségi, ha erre gondoltok, hanem magyar!!
2013. márc. 12. 15:30
 29/35 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést...
2013. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Azért nem ad senki sem választ a kérdésedre, mert senki sem szeretné, hogy a "csajod" fejében akár egy pillanatra is megforduljon, hogy visszamenjen az idegbeteg hatalommániás faszijához.
2013. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!