Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan békítsem ki a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békítsem ki a páromat, mert megvertek?

Figyelt kérdés
Nagyon felidegesített a csajom és hát elég csúnyán megvertem, sajnos már nem ez az első és most a csajom eléggé dühös rám, ti hogy békítenétek ki?
2013. márc. 12. 14:02
1 2 3 4
 11/35 Picúr/Pom-pom nélkül/ ***** válasza:
100%

Ácsi!

Azért mert a barátnőd,még nem jelenti azt,hogy a tulajdonod!Nem parancsolhatsz neki,hogy mikor hova menjen!

Nincs tulajdonjogod felette!

Szerintem nem véletlen,hogy nem akart elmenni a haverod szülinapjára!Biztosan ő is olyan okos,mint Te!

U.i.:Remélem a lány soha nem megy vissza hozzád!

U.u.i.:Megérdemelnéd,hogy feljelentsen!

2013. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez volt az első eset, és nem is az utolsó ha visszamegy ugye???

Remélem van egy csepp esze és nem megy vissza!

Férfiakon éld ki az agressziódat te kö...ög! Ja bocs, tudom ahhoz gyáva szar vagy.

2013. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
hát,ez nem lehet más,mint kamu. ha véletlenül nem,akkor headshot!
2013. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
P r o v o k a t í v K é r d é s!
2013. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom az ideggyógyászatot!
2013. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Inkább no commnet. Az indokodra is Te elmebeteg GYENGE állat. Remélem jól megveret valakivel. Megérdemelnéd hoyg börötnben rohadj meg életed végéig.
2013. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Te egy igazi f@szkalap vagy....
2013. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

ha a csajnak van esze, nem fog békülni

ne haragudj, de Te legközelebb is megfogod verni, ha ellenkezik

inkább ne is mond el senkinek, mert előítéletekkel lesznek ellened, pl Chris Brown, majd nem a karrierjébe került,

légyszíves próbáld meg az ilyen hirtelen haragodat feldolgozni, mert sok baj lesz még belőle

ez csak tanács N

2013. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de VISSZA NEM MENNÉK nőként olyanhoz, aki kezet emel rám. Attòl, hogy a barátnöd, meg nem ütheted verheted, viheted magaddal akárhova, ahova ő nem akar! Ha egyszer megtörtént, még sokszor meg fog. Jó, nem mondom, hogy nem érdemli meg egyetlen egy nő sem, de ha meg is érdemli, nem kell agyon verni b. meg! Esetleg virággal próbálkozhatsz, de... Számonra nincs annyi virág a Földön, amivel ki tudnál békíteni.
2013. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Ki akarod békíteni úgy,hogy azt mondod,hogy megérdemelte?

Te menj el minél gyorsabban orvoshoz,a barátnőd remélem otthagy a francba!Egyébként meg oda megy,ahova akar,nem te szabod meg neki!Te állat!

2013. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!