Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tesóját zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tesóját zavarja, hogy náluk vagyok. Hogy békítsem meg vele?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Eddig nem járhattam hozzájuk, de most elköltöztek,és így mehetek már. Az anyuja folyton hív, és a barátom is, hogy legyek ott,és aludjak ott. A barátom tesója viszont nem rajong az ötletért, mert közös szobája van a barátommal,és "kitúrom" az ágyából, át szokott menni a másik szobába aludni, az anyjához. A szemembe nem mondta,h zavarja,de látom rajta,és hallottam már h a barátomnak mit mond a hátam mögött. A lényeg, h nem akarom mindig visszautasítani a meghívást,de azt sem akarom,h a tesója utáljon. Hogy békítsem meg vele? Végülis érthető,h nem tetszik neki,de mikor neki lesz barátnője,akkor ő is ugyanúgy ki fogja túrni a páromat a szobájából.

Amúgy hetente 1-2 ottalvásról van szó.

20/L


2012. jún. 5. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen igaza van.A ti kapcsolatotok ne befolyásolja már őt ... Oldjátok meg úgy hogy őt ne zavarja ...
2012. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem is jogosan "mérges". és szerintem az nem indok, hogy majd ha neki is lesz barátnője.... szerintem ti oldjátok meg máshogy, ne neki okozzatok már kellemetlenséget!.. nem ő akarja hogy együtt legyetek, semmi köze hozzá.
2012. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Johnny B. Goode ***** válasza:
Vegyétek be a tesót is :)
2012. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog. Nálunk is nekem kellett átadni a szobámat ha jöttek bátyámék csajai, és amúgy nagyon idegesítő, h ez én életem borul fel attól, hogy ők dugni akarnak...de ettől még nem a lányokat utáltam csak a helyzetet magát...főként h hetente több alkalomról van szó így még idegesítőbb....
2012. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj vele barátkozni kicsit csináljatok közös programot ami érdekli és vigyétek magatokkal.Mond neki hogy amugy sajnálod hogy mindig kiturod az ágyából, vagy próbáljatok megoldást találni erre nem is tudom aludjon ő nálad vagy nincs esetleg másik szoba ahol elférnétek ?:S
2012. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy felsőbbrendűnek érzi magát a barátomnál. Egyéjszakás csajokat is fel szokott vinni időnként, és olyankor a barátom szó nélkül átmegy az anyja mellé aludni. Ebből gondolom, hogy mikor barátnője lesz, akkor ő is "ki fogja túrni az ágyából".

Eddig mindig nálunk aludtunk, mikor együtt aludtunk. De anyuja nem szereti,hogy alig van otthon a fia,ezért kell náluk aludnunk 1-2szer. Az anyja mellett meg mégsem aludhatunk.

2012. jún. 5. 19:31
 7/13 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy azért csinálja, hogy megmutassa, milyen idegesítő? + persze hogy barátod átmegy... hiszen a tesója is...
2012. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem azért csinálja.:D De mindegy is. A kérdés a lényeg. Mit tegyünk? Akkor mondjam meg anyujának, h nem alszok náluk, mert a fiát zavarja???
2012. jún. 5. 19:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Uhh akkor az lesz a leggázabb mikor ő is vinne egy csajt meg te is mennél. De ha ez igy van akkor barátodnak kell vele megbeszélnie hogy ő is visz fel csajokat akkor ő alszik az anyjukkal ha te mész akkor ő se hisztizzen hogy máshol kell aludnia kompromisszumot kössék meg és kész
2012. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szegény anyjuk, nem tud egy jót aludni a nők miatt.
2012. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!