Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mondhatok ilyesmiket a barátomnak?

Figyelt kérdés

Mennyire igényli ezt egy férfi, hogy a barátnője mondja, hogy "szeretlek"? Ő elég sokszor mondja nekem, én is szívesen mondanám sokszor, de valahogy félek, hogy ez talán sok lenne neki, így eléggé visszafogom ezt. Ha mondom, akkor persze nagyon boldog lesz tőle, de lehet, hogyha gyakrabban mondanám, akkor az már inkább zavarná, nem?

Vagy például milyen gyakran dicsérhetem? Nagyon odavagyok érte minden téren, de ezt se tudom igazán, hogy mi az aranyközépút... Ha mondok rá bármi dicséretet, akkor annyira hálás érte, és ilyenkor úgy elszégyenlem magam, hogy miért nem mondom többször? De valahogy mégse tudom ,hogy mi az ideális.

Tudom, hogy az ilyesmiken nem kell ennyit agyalni, és jajj, micsoda problémáim vannak... de írjatok légyszi, hogy ti hogy látjátok! :)

4 hónapja vagyunk együtt, 22 évesek vagyunk

Nekem volt előtte egy 4 éves kapcsolatom, ott már kialakultak ezek a dolgok, de nem nagyon emlékszem, hogy a kapcsolat elején hogy is megy ez...


2013. márc. 10. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem ha egy nap egyszer mondod neki az pont elég...nem az a lényeg hányszor mondod neki hanem az h komolyan gondolod és nem csak sablon szöveg mint ahogy jópáran használják ezt a kifejezést
2013. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki. Inkább túl sokszor mondd, mint túl kevésszer.
2013. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem szeretek dobálózni ezzel a szóval és nem is mondom akárkinek, akármikor. Korábban,amikor a barátnőm mondta nekem, sokszor felmerült bennem, hogy "f@szom, 3 hónap után mire mondja ezt nekem?" de most már nem zavar.
2013. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!