Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátomnak csak én legyek és ne nézzen más lányra?

Figyelt kérdés

ezt a "ne nézzen más lányra" nem szó szerint értem persze. hiszen néha pont én szoktam mondani neki pl. ha az utcán meglátok egy hosszúlábú miniszoknyást, akkor tutira szólok a barátomnak, hadd gyönyörködjön... :P

inkább arról van szó, hogy van egy konkrét lány a környezetében, akit nagyon helyesnek talál és szimpatikusnak, meg jófejnek és nap mint nap találkozik vele és hogyan lehetne hatni rá hogy ne vonzódjon ahhoz a lányhoz??

ne írjátok lécci hogy fogadjam el ha jóban vannak, mert én nem tudom elfogadni hogy más is van a képben rajtam kívül. de nem akarom elhagyni sem, nekem valami olyan tanács kéne hogy mit tehetnék, hogy a barátom elfelejtse azt a lányt és csak rám koncentráljon, hogyan tarthatnám meg őt úgy hogy egyesegyedül csak engem akarjon?


2013. márc. 7. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell téged leszólni, és akik ezt teszik, helytelenül gondolják. Magyarázd el a barátodnak, hogy te nem akarod, hogy azzal a másik lánnyal foglalkozzon! Mondd meg neki, hogy szüntesse meg azzal a lánnyal a "kapcsolatát"! Csak annyit mondj a barátodnak, hogyha kapcsolatban vagytok, akkor más lányra semmi szüksége nincs!
2013. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ASOT ***** válasza:

1. ohh egy normális felfogás: "ezt a "ne nézzen más lányra" nem szó szerint értem persze. hiszen néha pont én szoktam mondani neki pl. ha az utcán meglátok egy hosszúlábú miniszoknyást, akkor tutira szólok a barátomnak, hadd gyönyörködjön."


2.Miért találkozik vele nap mint nap? Régi ismerőse, kollégája, vagy még suli?

2013. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy én már mondtam ezt neki, hogy köszönésen kívül, meg kötelező munkahelyi ügyön kívül nem szeretném ha beszélgetne azzal a lánnyal, mert engem zavar hogy "túl jóban vannak" - és azt mondta a barátom, hogy oké, így lesz.

de mégsincs így, mert most meg a hátam mögött beszélget vele nap mint nap és ugyan olyan kedves vele, meg kérdezget tőle, meg odamegy hozzá viccelődni, meg minden... szóval ugyan azt csinálja mint eddig, meg tudtam a többiektől.

és a csaj meg persze adja alá a lovat - mosolyog rá, meg kacérkodik vele.

2013. márc. 7. 16:34
 4/17 A kérdező kommentje:

kollégája.

de nem csak munkatársak, hanem "jóban vannak".

(hülyét kapok ettől!) :S

2013. márc. 7. 16:35
 5/17 anonim ***** válasza:

ez a környezet mit takar? teljesen mindegy mit mond az ember

nem tudod ezt megszüntetni, valamiért bírják egymást

nem tudom melyikőtök mennyire szerelmes, lehet Te jobban

az érzelmeket nem Te fogod befolyásolni sajnálom

minél jobban mondanád neki, annál rosszabb N

2013. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ASOT ***** válasza:

Szóval munkahelyen kívül is találkoznak és beszélgetnek..és magyarul sz@rik arra amit mondasz.

Okés hogy jóban vannak jó barátok meg kollégák de igen talán ez már túlzás.

Amit ha nem ért meg akkor annak a későbbiekben következménye lehet...és egyenlőre nagyon nem érdekli mit mondasz..

2013. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#1es vagyok.


Ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Egy kapcsolat úgy normális, hogyha ti egymásnak vagytok, és rajtatok kívül senki. Ez nem normális, amit a barátod tesz. Én ezek alapján simán kinézem belőle, hogy félrelép. Bocs, hogy nyers vagyok.

2013. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ASOT - igen, ez az. bár munkahelyen kívül nem találkoznak de az épp elég amit ott művelnek... (max. néha egyfele jönnek haza)

de mit lehet tenni?? mit csináljak hogy inkább rám koncentráljon és ne sz@rjon arra amit mondok, hogy ez nekem rosszul esik??

2013. márc. 7. 16:41
 9/17 anonim ***** válasza:
talán ne féltékenykedj ennyire!!
2013. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ASOT ***** válasza:

Abban is van valami amit az egyes is mond h nincs sok értelme már....


De azért még ne vess rögtön véget ennek.


2 lehetőség áll fent ilyenkor:

- 1. hogy nagyon unalmas a kapcsolatotok nem jártok el közösen, unalmas monoton a szex is, alig van téma nincs program, szóval úúúnalmasss

- 2. hogy többet érez már az iránt a lány iránt és ezért észre sem veszi, hogy kettőtöknek milyen az élete a kapcsolatotok, mert ő jár a fejében, ezért úgy amit mondasz az egyik fülén be másikon ki


-------------> szóval vagy megpróbálsz újítani, programokat kitalálni, egy kis romantika, és egy kis izgalmasabb szex ne csak az ágyon és ne csak otthon...ha semmi sem jön össze akkor van egy kis bibi...

2013. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!