Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátomnak csak én legyek és ne nézzen más lányra?

Figyelt kérdés

ezt a "ne nézzen más lányra" nem szó szerint értem persze. hiszen néha pont én szoktam mondani neki pl. ha az utcán meglátok egy hosszúlábú miniszoknyást, akkor tutira szólok a barátomnak, hadd gyönyörködjön... :P

inkább arról van szó, hogy van egy konkrét lány a környezetében, akit nagyon helyesnek talál és szimpatikusnak, meg jófejnek és nap mint nap találkozik vele és hogyan lehetne hatni rá hogy ne vonzódjon ahhoz a lányhoz??

ne írjátok lécci hogy fogadjam el ha jóban vannak, mert én nem tudom elfogadni hogy más is van a képben rajtam kívül. de nem akarom elhagyni sem, nekem valami olyan tanács kéne hogy mit tehetnék, hogy a barátom elfelejtse azt a lányt és csak rám koncentráljon, hogyan tarthatnám meg őt úgy hogy egyesegyedül csak engem akarjon?


2013. márc. 7. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
gratulálok 9es, te ezt normálisnak tartod. még mindig 1es voltam.
2013. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

hagyjad már ezt a ne féltékenykedj - ki mondta hogy féltékenykedek?? nem szoktam neki hisztizni meg ilyenek amikre gondolsz - nem szoktam ezt a témát előhozni!! nem vagyok hülye, tudom, hogy azzal csak még jobban eltávolítanám magamtól... EGYSZER mondtam neki hogy hagyja a csajt, azt is tök normálisan nem hisztizve!

csak magamban szenvedek.

2013. márc. 7. 16:47
 13/17 anonim ***** válasza:
a 9es ezt tartja normálnak. Érthető, hogy te nem. Igazad van kérdező, még mindig #1
2013. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

ASOT - igen, ez lehet mostanában tényleg kezd ellaposodni (bár nem a szexben hanem inkább a közös programok tekintetében. a szex-szel szerencsére nincs baj...)

megpróbálok akkor változtatni, feldobni kcisit a dolgokat.

köszi az értelmes válaszokat! :)

2013. márc. 7. 16:50
 15/17 ASOT ***** válasza:

Nálam ez ütné ki mindig a biztit, ha nem ehhez hasonlóan gondolkodik valaki: "ne nézzen más lányra" nem szó szerint értem persze. hiszen néha pont én szoktam mondani neki pl. ha az utcán meglátok egy hosszúlábú miniszoknyást, akkor tutira szólok a barátomnak, hadd gyönyörködjön...


mert aki már arra paráz és féltékeny és cirkuszol ha az ember az utcán a párja mellett megnéz másokat z nagyon gyerekes...és az a féltékenység az már gáz...de pont ebben nem problémás a kérdező.


Szóval tegyél egy próbát , ha nem jársz sikerrel akkor majd gondolkozz el, hogy akarod e tovább...de talán akkor már elég egyértelmű lesz....

2013. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
na de jó... most olvashatom el a rizsát is. eddig csak a kérdést olvastam. abból írtam a válaszomat :/
2013. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

még mindig azt mondom, hogy ne féltékenykedj! nem mutatod ki, de ettől még magadban túlzásba viszed! ezen görcsölni felesleges!

Ha van olyan paraszt a srác, hogy megcsal, akkor dobod, ennyi...

2013. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!