Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a testem kell a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a testem kell a barátomnak?

Figyelt kérdés
1,5 éve együtt vagyunk és mostanában ritkábban találkozunk a suli miatt. Heti 1-2 napot. Az albérletbe egész nap a haverjaival van és amikor hazajönnek itt is elmennek iszogatni és velem sosincs kettesbe. Néha elmegyek én is, ha megy más lány is, utána hazajövünk szexelünk és alszunk. Ha nem megyek, ő végez, eljön hozzám szexelünk és alszunk. Ez megy pénteken és szombaton, vasárnap meg már megy is vissza. ha rákérdezek, akkor meg azt mondja szeret. Másnap tőlem meg mindig elmegy azzal az indokkal, hogy még tanulnia kell, persze a reggeli szex után. Most tényleg csak ennyire kellek neki?
2013. márc. 10. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
lehet már csak dugásra tart
2013. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam így,csak én vagyok a pasi,és a csajom csinálta ezt...

Mi szét is mentünk,mert én veszekedtem vele ezért.

Nekem nem csak a test kell,és nem elég csak a szex.Nekem az egész ember kell,lélekkel együtt.

Szerintem neked is,és ti is szakítani fogtok,csak nem biztos,hogy mostanában.

2013. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad jól vele, akkor szakíts. És hogy a kérdésedre válaszoljak, Igen.
2013. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedből ez süt le... nem tudom neked ez miért megfelelő így.
2013. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es igen nekem is kell az egész :(

utolsó azért tűröm el, mert szerelmes vagyok.

2013. márc. 10. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ő nem szeret, akkor mi értelme?
2013. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja szeret. Meg kedves velem, nem bunkózik. Barátok előtt is megölel vagy megpuszil. Természetbe semmit nem változott. Csak igényelném, hogy ne csak akkor legyünk kettesbe, ha szex van.
2013. márc. 10. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne feküdj le vele, majd meglátod, mi sül ki belőle. Ha tényleg szeret, akkor el fogja fogadni, meg tudjátok ezt beszélni. Ha mindenképp erőltetni akarja, akkor akármilyen szerelmes vagy is, szakíts vele.
2013. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, csak az nekem is rossz lenne, mert kívánom őt. De valóban ez lenne a legjobb megoldás.
2013. márc. 10. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!