Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes lányokat miért titulálják ri. Nak, akkor is ha nem azok?

Figyelt kérdés

Azért mert a többség az? Vagy azért, mert direkt mindenkit ugyan olyannak gondolnak?


Olyanra gondolok, akik rendesen öltöznek, nem kiHívóan és nem is ribancosan.



2013. márc. 10. 15:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

20 évesen szeretkeztél először. Már a második párkapcsolatomban vagyok. Először volt egy 2 éves, most ez pedig több mint 3 hónapja tart és még mindig szűz vagyok.

Látod, pont ez az, hogy te is inkább ítélkezel. :)

Nem bántásból mondom. :)

2013. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

a sok fiú haver meg egy alapvető tulajdonság, a kedvesség miatt

lehet ez pl.?


kár hogy kb. 3 éves korom óta volt mindig pár fiú haverom, és kicsit innen tudom h egyik fiú sem egyforma, aljas dolog általánosítani főleg igazságtalanul...

2013. márc. 10. 15:44
 13/24 anonim ***** válasza:
Miért lennél jobb akárkinél is, csak mert átlagosan nézel ki, és húsz évesen szexeltél először? Te ebben méred azt, hogy ki jobb ember a másiknál? Gratulálok, igazi agyatlan liba vagy.
2013. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 ASOT ***** válasza:

Szerintem ne érdekeljen ki mit mond vagy gondol, élj úgy öltözködj úgy ahogy te jól érzed magad.

Persze azért ne úgy viselkedj mindig ahogy akarsz , egy operába talán ne menj el rózsaszín nadrágban és felsőben.

2013. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

hány éves vagy?


szóval jobbak szerinted a mai tiniribik? akik megcsalják a párjukat, kelletik mindig magukat, lenéznek mindenkit és mindenkit csak megbántanak,

megcsalnak meg félredugnak?

2013. márc. 10. 15:47
 16/24 anonim ***** válasza:

kikérem magamnak 17 évesen hogy tiniribi vagyok!

most írtad: az általánosítás rossz. akkor ne általánosíts. :)

2013. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

és nem ebben mérem, veled ellenkezőleg


nem vagyok agyatlan, valahogy eljutottam oda h továbbtanulhassak csókos, ismerettség és pénz nélkül!

2013. márc. 10. 15:48
 18/24 A kérdező kommentje:

kedves 17 éves nem rád gondoltam

neked csak a hány éves vagy kérdés ment

2013. márc. 10. 15:51
 19/24 ASOT ***** válasza:

Nyugi van máár!

Nem azt mondták h te feltétlenül rib@nc vagy.

Hanem hogy egy bájos kedves szolid külső egy harapós alattomos embert is rejthet maga alatt.

Ez csak egy fajta lehetőség.


Szóval nem te vagy az, csak lehetnek az emberek külsőre olyanok mint te de belül olyanok mint az ördög.


És talán azért mondják ezt most rólad, mert a szavaidból ha visszaolvasod az jön le, hogy kissé isteníted magad.


Szóval no problema :)

2013. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

szóval 17 :)

És ne haragudj ha bunkó voltam.

2013. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!