Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes lányokat miért titulálják ri. Nak, akkor is ha nem azok?

Figyelt kérdés

Azért mert a többség az? Vagy azért, mert direkt mindenkit ugyan olyannak gondolnak?


Olyanra gondolok, akik rendesen öltöznek, nem kiHívóan és nem is ribancosan.



2013. márc. 10. 15:02
1 2 3
 1/24 ASOT ***** válasza:
100%
A pasi féltékenységből, a nő pedig irigységből titulálja annak.
2013. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Aaz irigységet értem, de hogy érted azt, hogy féltékenység miatt?
2013. márc. 10. 15:08
 3/24 anonim ***** válasza:

én úgy vgyok vele, hogy azt gondolnak rólam, amit akarnak

és ha kedves vagyok mindenkivel, próbálok segíteni, ahogy csak tudok, öltözhetek akárhogy, viszonozzák

én szeretek rendesen kinézni, de nem kihívóan öltözködök, hanem igyekszem jóba lenni mindenkivel... hihetetlen, de még most is számít, csak nem 1-2-szer kell jófejnk lenni, hanem ha ilyen a természeted,senki nem fog leribizni :)

2013. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 ASOT ***** válasza:
100%
Azt úgy értem, hogy előjön bennük az, hogy "ők sosem kaphatnák meg" vagy amikor őket elutasítja az illető nő de a másik csávóval elmegy.
2013. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ribanc vagy, ha elutasítasz egy pasit, és ribanc vagy, ha többet szexelsz, mint más nők, vagy csak egy kicsikét is jobban próbálod élvezni az életet, esetleg jobban nézel ki, többen akarnak, mint más nőket.
2013. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Azért,mert rendesen öltözöl már rendes vagy?

Aki rendesen öltözik,az is lehet egy ótvar nagy büdös k*rva.

A rendesség nem az öltözködésben mutatkozik meg,hanem a viselkedésben.

Mellesleg manapság egyre több rib@nc van,szóval elég nehéz szűrni őket.Azért egyszerűbb is hagyni az egészet a francba,mint feleslegesen energiát pazarolni olyan hülyeségekre,mint az ismerkedés.

2013. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a legtöbben általánosítanak először.

De amúgy igaz. A nők néha azért hogy felhívják magukra a figyelmet, a férfiaknak pedig ez tetszik. Csak szerintem akkor gond az egész amikor kiderül, hogy mégsem olyan.

Ezért kell mindig önmagadat adnod.

2013. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

rendes, hűséges, szolid, kedves lány vagyok

aki nem öltözik kihívóan, vagy úgy sem ahogy a mostani 15-22 évesek


am csak amiatt írtam, hogy tudjátok milyen lányokra gondolok!

2013. márc. 10. 15:37
 9/24 A kérdező kommentje:

Nemfogod..: jobb vagyok mint a mai fiatal csajok

20 évesen szeretkeztem először, és nem vagyok se kövér, se ronda, csak vékony és átlagos kinézettel

2013. márc. 10. 15:39
 10/24 anonim ***** válasza:

Szintén ilyen vagyok. 17 évesen. Gyűlölöm az olyan ruhákat amiket a legtöbben hordanak a korosztályomon belül.

Mégis.. mivel rengeteg fiú haverom van, hatalmas r*b@ncnak mondanak el. Sajnos sorra megy az általánosítás.

2013. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!