Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem tól magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem tól magam rajta?

Figyelt kérdés
A gimi első évében összejöttünk. Végig a 4 év alatt jártunk. UTána megbeszéltük hogy én egyyetemre megyek ő meg dolgozni hajóra. Ha vége az 5 évnek együtt leszünk újra. Közben végig tartottuk a kapcsolatot. Volt valakije. Nekem is más, de nem számított, ha tehettük találkoztunk. Aztán lejárt az 5 év. Azt kérte várjak még tovább. Ne keressem mert balhé van belőle. Nem kerestem tpbbé csak vártam rá. Eleinte gyakrabban hívott, de aztán egyre ritkábban. A végén az utolsó két évben semmit nem tudtam róla. Hiába vártam. Férjhez mentem és családom lett. Eltelt két év, mire tudomására jutott hogy nem tudom tőltenni magam a történteken. Megkeresett hogy szakítsunk. Azóta teljesen összetörtem. Vártam mert hitegetett hogy szeret, de nem jött. Miokor megkeresett fejemhez vágta hogy miért nem vártam még rá ő jött volna csak gyerekem lett közbe. Én most teljesen kiborultam. Magamat hibáztatom, haragszom mindenkire a környezetemben, elmenekülnék a föld alá, vagy ég felé, mindegy csak el ebből az életből. Még mindíg szeretem. Ő pedig szép új életet kezdett a régi nőjével. Most ott vagyok, hogy a kezdetek óta eltelt összesen 8 év, és én még mindíg őt szeretem. A férjem tudja. Nem tagadhatnám, hisz esténként sírva kiabálom a nevét. Mindent megpróbáltam az évek során amit lehetett. Új város, új ország, új élet, sport, hogy ne gondolkozzak. Munka, család, gyerek mindegy mivel kötöm le magam. NEm tudom elfelejteni. Mióta megkeresett 2012 karácsonya körül azóta leplezni sem tudom, állandóan sírok miatta.

2013. márc. 9. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

férjed van és gyereked,szerintem probálj elsősorban rájuk öszpontosítani. És mellesleg ha annyira szerelmess voltál belé akkor mért mentél férjhez??

ha pedig tényleg annyira odavagy érte akkor válj el és irány hozzá..

2013. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sok év semmi után arra lettem figyelmes hogy elszál a fiatalságom. 25 voltam mmikor elvállaltam a babát. Tudtam hogy ezzel mindennek véget vetek és pont azért vállaltam el, hogy végre elég legyen abból az éveken át tartó őrületből. Felhív várjak szeret majd egy évig semmi. Aztán másfél vagy két év után megint felhív hogy várjak szeret de ne keressem mert a nője féltékeny. Besokalltam Elegem lett. Az eszemre hallgattam. Addig míg meg nem keresett szakítás miatt könnyű volt minden. Boldog voltam. De azóta nem tudom összeszedni magam. Nem mehetek hozzá. Külföldön élek családi vállalkozást vezetek nem hagyhatom ott az életem. És valószínűleg ő nem is szeret engem. Azt állítja má lezárta kettőnk dolgát a baba miatt.
2013. márc. 9. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb ez így.Te hiába vagy szerelmes,ha a másik fél részéről csak üres ígéreteket kaptál évekig.Ő talán nem is volt szerelmes,mindenesetre most nem az.Már régen a karjai közt lennél,ha ő így akarta volna.Mégsem így akarta,és a Sors sem.Gondolj arra,hogy mindez nem véletlen,és Neked ez volt a jobb megoldás akkor.Ha boldogtalan vagy,még elválhatsz,csak akkor olyan embert keress,akinek Te vagy a mindene.Akinek nem számít az idő vagy a távolság.
2013. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!