Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gáz? Indoklást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? Indoklást is, kérlek!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, még soha sem volt barátom, nem csókolóztam, nem néz rám úgy egy fiú sem...
2013. márc. 9. 13:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazából azért, mert megtaláltam a (plátói)szerelmem.És őt nem érdeklem.De ez már egy más téma.
2013. márc. 9. 14:29
 12/16 anonim ***** válasza:
Az már gázab ügy!Bocsi ezt nem tudtam:(
2013. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem örökre egyedül maradok és úgy halok meg, hogy még bottal sem piszkált meg senki soha :((
2013. márc. 9. 14:35
 14/16 anonim ***** válasza:
En 25 vagyok.Nincs barátnőm :(.Megfordult már minden a fejemben.De nem tettem meg :).Sz.r egyedül elismerem!!!Te még fiatal vagy!!!
2013. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Miért lenne az? Mert mások azt mondják? Na és? Az a lényeg, hogy te magad ne érezd annak! Picit idősebb vagyok mint te, nekem sem volt még soha barátnőm, szintén nem csókolóztam még. Vannak ugyan akik furcsán néznek rám emiatt, de teszek a véleményükre. Nem hiszem, hogy emiatt szégyellnem kéne magam. Egy a lényeg, hogy nem szabad törődnöd a bántó egyénekkel, egyszerűen mondd meg nekik amit nekünk is, hogy korainak érzed még. :)
2013. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen jöttem össze a mostani férjemmel. Úgyhogy korainak nem mondanám, de ki hogy érzi.. Gáznak sem mondanám egyáltalán, mert időd az még van bőven. 35/N
2013. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!