Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők! Ti megengednétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti megengednétek, hogy a lányotok átmenjen a barátjához (pasijához)?

Figyelt kérdés

Senki nem lesz otthon, és csak átmennék délutánra (nagyjából este 10-11ig). Szüleim nagyon nem akarják, hogy kettesben maradjunk... ti mit mondanatok erre? (Olyan is írjon, aki volt hasonló helyzetben. Hogyan oldottátok meg?)

L/17



2013. márc. 8. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik, hogy nyugi, már nem vagy szűz, nincs mit félteni.
2013. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gondolom azt sejtik hogy lefogtok feküdni egymással azért nem engednek át..Amúgy ezt sehogy nem lehet megoldani maximum próbálsz beszélni velük..
2013. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudják a szüleid hogy a barátodnál senki nem lesz otthon?
2013. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy 1. elmondtam nekik - mert megpróbálok őszinte lenni 2. Ismerik a szülőket, és úgyis megtudnák.
2013. márc. 8. 18:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Beszélj velük arról, hogy már nagyon hiányzik neked az a srác, és szeretnél vele kettesben lenni..
2013. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez inkább nem tudok hozzászólni, mert engem úgy neveltek, hogy soha az égvilágon semmi nem volt megtiltva, azt csináltam, amit akartam, és csodák csodája, kevesebb zűrös ügyem-bajom volt, mint azoknak a barátaimnak akiknek mindent tiltottak.

A legjobb, ha beszélgetsz a szüleiddel, hogy nem vagy már annyira kislány, de ez egy kínos beszélgetés lesz/lenne.

2013. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1 soha ne hazudjál, ezért nagyon mérges tudok lenni, így ezt betartják

2 de hagy kérdezzem már meg, Ti nem beszéltek otthon

3 én tudok róluk mindent, inkább beszélgetek vele, mint hülye legyen

nézd beszélj velük, egyébként ha meg nem engednek, nem jöttel még rá, úgy is találtok megoldást erre N

2013. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Már mondtam ezt a szüleimnek, hogy ezzel csak az ellenkezőjét érik el..
2013. márc. 8. 18:15
 9/16 A kérdező kommentje:
Már találtunk megoldást, sokszor titokban vagyunk kettesben náluk, mert egyszerűen nem hagynak minket kettesben
2013. márc. 8. 18:16
 10/16 Doki. ***** válasza:
Édesanyáddal beszélj szerintem. Ő megértőbb lesz ebben a témában. Nyilván nem sakkozni mész, és ezt a szüleid is tudják. 17 évesen ez azért már nem egy halálos dolog. Te mindig a kicsi lányuk maradsz és természetes, hogy féltenek, de meg kell érteniük, hogy te is felnőttél. Nem lesz egy egyszerű beszélgetés de muszáj lesz. Persze sok múlik azon is, hogy milyen a kapcsolatod a szüleiddel. Hajrá!
2013. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!