Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoda, ha egy érzékeny, kedves, állítólag jóképű és romantikus 18 éves fiú a halálra gondol szerelmi és egyéb bánata miatt?

Figyelt kérdés

Első barátnőm megalázott és dobott sokszor. A mostani , 2. barátnőm már egy csomószór okozott nekem csalódást, igaz még nem csalt meg, de rengeteg mindennel okozott már csalódást. Csak h említsek pár dolgot a 3 és fél hónapból: exével beszélgetett egészen valentin napig amíg rá nem jöttem a dologra

a metron lefotozott egy másik férfit a telefonjával(azt mondta csak a kabátját fotózta le, mondván hogy ha lesz pénzünk akkor akar nekem olyan kabátot)

férfiak telefonszáma is megvan a telefonjába, köztük egy évfolyamtársáé is

amikor megismertük egymást, és elmondtam neki h erdélyi vagyok és azt is h van pár hitele a családomnak, akkor ezt egy másik pasanak elmondta és kibeszélt, egy másik erdélyinek, így mondta neki: "Képzeld erdélyi barátom van"

plussz azt is mondta h a hűtőnk is hitelből van

nem velem találkozott először, amiután szakított vele az exe(első barátja), hanem ezzel az erdélyivel akit előbb írtam akinek kibeszélt, rám csak azután írt, miután találkoztak(nekem erre azt mondta h csak baráti találkozás volt és nem randi velem meg randi volt és h neki nem jött be ez az erdélyi csávó)

illetve azt is sérelmezem h nem tud értékelni,pedig én másmilyen vagyok én különc vagyok, én nem csak kihasználom alányokat, hanem komolyan tervezek velük, pl ezt alányt el akarom jegyezni és vettem neki már pár dolgot is, pl tőlem kapott életében először rózsát, meg valentin napra szívpárnát kapott tőlem plussz a többi dolgok...

kell egyáltalán valamelyik nőnek ilyen férfi mint én?


2013. márc. 8. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
kecske
2013. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugye ez fake?
2013. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a csoda hogy téged még nem lőttek agyon. Én szarás után megtörlöm a seggemet, ezért is a barátnőmet kérjem számon? Vagy ha Jousting B.-t hallgat akkor vele már megcsal? miarák? Ja én nekem még nemvolt bnőm(18 vagyok) de ilyenkor fogom a fejem hogy ilyen életképtelenek találnak valakit istenem
2013. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Attól még nem működik egy kapcsolat hogy a másikat elhalmozod ajándékokkal.


Legyen benned tartás, ne engedd magad megalázni, de gondolkodj mielőtt valamin kiakadsz. Kit érdekel hogy azt mondta hogy hitelből van a hűtőtök?! de most komolyan.

Ha úgy érzed, hogy nem tudsz vele lenni, akkor szakíts vele, ne nyavalyogj. Ha meg szereted, beszélj vele normálisan, és ne féltékenykedj meg nyomozz utána. Képzeld nekem is megvan egy csomó pasi száma suliból, mégse csalom meg a barátomat. Ez nem így működik.

Nem egy szent a barátnőd, ezt aláírom, de szerintem még nem vagy túl az első kapcsolatodon, még nem dolgoztad fel az ott szerzett sérüléseket. Ha a korábbi sérelmeidből kifolyólag állandóan az alkalmat keresed arra hogy sajnáltasd magad, vagy féltékenykedj, azzal egy normális lányt is elüldözöl, nem még egy olyat aki könnyen félrelép.

2013. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"kell egyáltalán valamelyik nőnek ilyen férfi mint én?"


Ilyen dilinyós, mint te?

Kösz, nem.


Mi az, hogy nem lehet más férfi telefonszáma elmentve a mobiljába?

Mi közöd van hozzá, hogy mit fotóz le és mit nem?

Más férfiakkal is beszél? Ej, mekkora bűn!


Tudod te, hogy mit jelent a másik magánszférájának a megsértése?


Nem azt jelenti kapcsolatban lenni, hogy MEGFOJTOM a másikat és TELJESEN RÁTELEPSZEK, nem hagyom élni egy pillanatra sem, kisajátítom minden tettét...


18 évesen hova és mire akarod eljegyezni?

Dolgozol, külön élsz?


Kapott tőled egy rózsát, meg egy szívpárnát... és azt gondolod, hogy innentől te rendelkezel vele?


Szerelmi bánat... egy fenét!

2013. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom, én egy f*sz vagyok, akinek nem való kapcsolat, de én imádom ezt alányt, mindenét szeretem, egyszerűen magába bolondított,
2013. márc. 8. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Helyesbítek kedves kérdező... olyan mértékő önértékelési hibád van (a szeméyliségzavarról nem is beszélve) hogy azért vagy vele, mert úgy gondolod, hogy még egyszer nem tudnál becsajozni... és ilyen felfogással igazat kell adnom ennek az elméletnek.

Halálra gondolsz? Ugyan már... ez csak egy divatos kifejezés sosem lenne bátorságod megölni magad... ha annyira halálvágyad lenne már egy hütőben lennél a hullaházban...

Szánalmas vagy, igen az vagy mert attól még hogy veszel neki pár kacatot, azt hiszed, hogy a te részed már el is van intézve a kapcsolatban? Jaj de kis naiv vagy. Úristen kibeszélt téged... szerinted melyik nő nem beszéli ki a párját? Ugyan már nőj már fel végre. Olyan dolgokat sérelmezel amire más férfi figyelmet sem szentel... képzeld párkapcsoaltaim alatt én is beszélgettem az exeimmel... na és akkor mi van? Számomra nem szünt meg létezni attól még hogy szakítottunk.

Egyszóval neked nem való kapcsolat! Nem azért vagy különc mert nem használod ki a lányt. Azért nem használod ki mert töketlen lennél hozzá... mit vársz? hogy majd apu dugja meg helyetted? Azért vagy különc, mert bolond vagy. Csoda hogy a lány még melletted van, és azzal hogy ilyen alak mellett van ez őt is minősiti. Vedd már észre, hogy röhelyes az egész viselkedésed!

2013. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A te fejedben elég nagy gondok vannak kérdező. Először is amiket leírtál azok olyan dolgok amik szerintem a gond fogalmát se érik el, foglalkozni se érdemes velük nemhogy öngyilkosságot fontolgatni! Nem vagy amúgy figyelemhiányos? Mert nekem elég feltünési viszketegég szagú az egész kiírás. Te nem érzékeny vagy, ez már pszcihiátriai eset, de komolyan.

Értékelnie kéne hogy nem kihasználod, b+ ez az alap, nem kiváltság. áruld már el hova jegyeznéd el 18 évesen, megvan hozzá az anyagi háttér, fejben felnőttél már hozzá? Erősen kétlem. Tudod az természetes hogy a párok vesznek egymásnak ajándékokat egy kapcsolatban, az azonban nem jelenti azt hogy rendelkezési joga lenne egyikkel a másiknak. A kérdésre válaszolva meg a francnak se kéne ilyen hibbant pasi mint te.

2013. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!