Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek, hogy megvaltozzon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katerina106 kérdése:

Mit tehetnek, hogy megvaltozzon?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogyan fogalmazzam meg,ferjemmel 5 eve vagyunk hazasok.10 ev korkulonmseg van koztunk( 25-35)o a 35.Egy ideje azt vettem eszre h semmivel nem tudom felviditani,olyan morcos,befelefordulo.Mindenen vitatkozik, mindenben a negativat latja.A multkor is raakrtam venni h jarjon kondizni,vagy barhova mozduljon ki, de ebbol is egy veszekedes lett, holott jot akartam.Melo es irany haza,nem jar sehova.Mar nincs koztunk az mi regen. mit tegyek? miert ilyen? ha tovabbra is igy folytatja nem lesz jo vege ugy erzem...elvagyok keseredva!
2013. márc. 7. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik? lehet befásult. Amúgy a kormányt okold :)
2013. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyik este told szét a bútorokat a nappaliban kapcsolj be valami lassú zenét és táncoljatok!!!

Hidd el csodákra képes!

2013. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mutos aszisztens.
2013. márc. 7. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát most nagyon sok gond van EÜ területen, főleg a korházaknál... szerintem csak cégnél felb*sszák, aztán otthon te meglátod rajta. Próbálj meg beszélni vele a munkájáról, de az első negatív jelzésre hagyd abba.
2013. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ugy erzem `mar nam szeret es ez nagyon rosszul esik.Es felek kioli belolem is .

Van egy 2 eves kislanyunk.

2013. márc. 7. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:

miért akartad rávenni, hogy járjon kondiba

nem is fog menni, csak ha magától akar

miért régen járt valahova v. ez most miért baj?

a belefordulás lelki probléma, inkább hagyd egy kicsit, hátha változik, ha nem utána néha beszélgessél vele, hátha kiderül mi a baja N

2013. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

engem meg pont azért piszkál a nőm,mert állandóan edzek,vagy az edzésen jár az eszem,meg boksztermet csinálok lassan a lakásból stb.

ennyi idősen szokott csökkenni a tesztoszteron szint,aminek az egyik első számú jelei a depresszív tünetek.

keress rá a scitec mega tribu x-re.

az javíthat a vitalitásán és a befordulásán.

jah igen,az edzés.

a kispadról soha ne adj tanácsokat,főleg ha te nem vagy formában.

ha edzel,akkor hívd el őt is edzeni,de ha te nem csinálod,akkor nevetséges és abszurd,sőt illetlen bármiféle szinten elvárni ezt tőle.

az edzés a sport önmagunkról szól,magunkért csináljuk az egészségért és az önfejlesztésért,nem másoknak megfelelés miatt.

2013. márc. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsonak: rendszerint heti egyszer jarok edzoterembe,annyira feldob engem utana,teljesen ujaszuletek,csak egy otlet volt reszemrol , hatha o is igy lesz majd vele,csak jobbkedvre szeretnem deriteni.De ez csak egy pelda volt, azt sem bannam ha a haverokkal jarna neha kocsmazni( persze nem szeretnem ha lereszegedne,csinaljon barmit amihez kedve van,csak az a baj h mindig ugy jon haza h hulla faradt...ugy erzem van valami a hatterben.
2013. márc. 8. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!