Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év korkülönbség a lány javára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bazsikahh kérdése:

9 év korkülönbség a lány javára?

Figyelt kérdés
én 17 éves vagyok, a lány akivel találkozgatok pedig 26. Mondja hogy nagyon cuki vagyok meg hogy szeret, meg minden, de nem akar velem összejönni, mert hogy túl fiatal vagyok. Már mindenhogy próbáltam meggyőzni, hogy működhetne ez így. Szerntetek?

2013. márc. 6. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, akkor sehogy.
2013. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%

23-17=9


Igen, szerintem is 9 évvel idősebb.

2013. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad :) ha csak nem hosszú távú dolgokra tervezel :)
2013. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*lol 26-17
2013. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
majd kb 1 - 2 év múlva próbáld, hát ha akkir belemegy N
2013. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legalább valami futó kaland összejött? 17 évesen 26éves csajjal kavarni nem rossz :D
2013. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

töltöttünk már együtt éjszakát ;)

de nemhiszem hogy kibirom mellette ugy még 2-3 évig hogy csak van és semmi nincs köztünk...

2013. márc. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!