Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ez már nyomulásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez már nyomulásnak számít?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy talán tetszem az egyik osztálytársamnak. Órákon többször néz rám, valamikor csak támaszkodik a padon és majdnem már tátott szájjal bámul, meg néhányszor már megérintett. Tegnap véletlenül nekimentem, majd reflexből megfogtam a karját, hogy ne haragudjon. Ezt mintha megjegyezte volna, mert az "eset" utáni órán egész végig hátrafele forgolódott, engem nézett, gyakrabban mint szokott. Tudom, hogy ez hülyeség, de ma is ugyanabban a pulcsiban jött, ami tegnap volt rajta, amihez hozzányúltam, pedig sosem veszi fel egymás utáni napon ugyanazt.

Nem vagyunk beszédes viszonyban, csak köszönünk egymásnak meg nagy ritkán pár mondatot beszélünk. Aránylag a hangosabb fiúk közé tartozik, de én hozzám ritkán szól, meg azt érzem mintha félne tőlem. Az jó ötlet lenne, ha mikor pl mellém ül szünetben akkor valami hülyeségről kérdezem ami éppen eszembe jut, meg elkezdenék vele hülyéskedni. Ennyiből venné a lapot, hogy nekem is tetszik? Ha nem tetszem neki, akkor ez már túl nyomulós??


2013. márc. 6. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
ha egyfolytában vigyorogsz, tuti venni fogja
2013. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egy Srác Asszem ***** válasza:

ez egyáltalán nem számít nyomulásnak szerintem.... sőt én ebből sem venném a lapot hogy bejövök neked....

szünetbe odaült mellém egy osztálytársam (lány) és rámdőlt úgy hogy átöleltem, de ez szimpla osztálytársi gesztus volt , csak köszönőviszonyban vagyunk (kb mint ti) és egyikőnknek sem jelentett semmit....

szóval ha azt akarod hogy érzékelje hogy Ő is tetszik neked akkor szerintem ettől is többet kellene csinálnod :D

2013. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz ami ettől "több"?? de amit írtam, azok alapján akkor esélyes, hogy tetszem neki?
2013. márc. 6. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!