Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha egy fiú bújós?

Figyelt kérdés
Nem állandóan, csak egy picit jobban, mint egy határozott, megingathatatlan, felnőtt férfi. Tehát mondjuk úgy tévéztek, vagy alvás közben átkarol... Egy szóval szereti érezni a közelségetek és elrettenti, ha egy nő nem fejezi ki az érzéseit. Ez már kórosnak számít?

2013. márc. 6. 20:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hogy mégsem olyan elrettentő, mint elsőre gondoltam. :)
2013. márc. 6. 20:58
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a változtatáson azt értette, hogy ha kicsit odafigyelsz a másikra, akkor tudni fogod mikor van szüksége levegőre. pl amikor feszült, akkor ne mássz a nyakába, csak simogasd nyugtatóan a hátát. ugyanígy azt is meg fogod érezni ha kifejezetten szüksége lenne rá hogy átöleld. szóval nem kell megváltoznod, csak figyelni kell a másik reakcióit, tudni kell visszavonulni, szabad teret hagyni. pl ha hagyod hogy haza érkezve előbb lenyugodjon, ellazuljon, sokkal szívesebben veszi majd a közeledésedet.
2013. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gond! Arra meg ne hallgass, h meg kéne változnod, Te így vagy egyéniség. Az már régen rossz, ha nem magad adod. Kedvesem is ilyen, s egyáltalán nem zavar, sőt imádom, szeretem a közelségét, ahogy hozzám ér. Én is bújós vagyok, Mi így vagyunk egyek.
2013. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bujos a baratom es ezt szeretem benne a legjobban mer en is olyan vagyok es mast talan idegesitene a sok bujasom, de mivel o is ilyen ezert szuper :))
2013. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem.Szerintem aranyos! :)
2013. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Filmezés közben szinte mindig átkarolom, kivéve ha melegünk van. Van amikor úgy alszunk el hogy a karomon van a feje vagy egész este ölelem és van hogy egész este egymáshoz sem érünk(nem balhé miatt). Ha nem ölel vagy csókol akkor megkérdem hogy mi a baj. Elrettent ha nem tudja kimutatni az érzéseit. Nem tudnék olyan nővel együtt lenni. Barátnőm még nem panaszkodott hogy túl sokat bújnék hozzá. 21/F
2014. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!