Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha egy fiú bújós?

Figyelt kérdés
Nem állandóan, csak egy picit jobban, mint egy határozott, megingathatatlan, felnőtt férfi. Tehát mondjuk úgy tévéztek, vagy alvás közben átkarol... Egy szóval szereti érezni a közelségetek és elrettenti, ha egy nő nem fejezi ki az érzéseit. Ez már kórosnak számít?

2013. márc. 6. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
pontosan ilyen a barátom. szeretem ezt benne. csak vannak pillanatok mikor kicsit fojtó, azon kívül tökéletes
2013. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene,ha ilyen lenne a pasim.
2013. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez az, amitől én is tartok, hogy azt fogja érezni a majdani barátnőm, hogy ezzel megfojtom. :/
2013. márc. 6. 20:44
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen a párom és én imádom benne. Olyan lányt válassz, akinek az érintés a szeretetnyelve, mert ő még el is várja hogy odabújj.
2013. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan dolog, hogy tudsz rajta változtatni. Ha csak nem húz valami mágnes a csajhoz.

Érezni fogod a lányon, hogy szereti-e ha hozzábújsz

2013. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen a barátom és imádom benne!! Az előző barátommal nem lehetett összenújva elaludni és maximum úgy tévéztük,hogy egymáshoz ért a kezem vagy én bújtam oda de az sem tartott tovább 5 percnél mert neki kényelmetlen) Azóta mégjobban értékelem :)
2013. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem az!!! <3
2013. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
5, értem én, hogy lehet rajta változtatni, de mi van olyankor, ha nem szeretnék? Ilyen természetű vagyok.
2013. márc. 6. 20:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom kevésbé bújós típus,de bármit megadnék érte,ha kicsit jobban kifejezné felém az érzéseit (bár azért már sűrűbben megteszi,és elég jól esik)!Szóval én az ilyesmit nagyon is szeretem és értékelem.
2013. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom is mindig átkarol, megölel.. Nagyon szeretem.. soha nem hagy csak úgy kb. egy hete bálban fél órán keresztül álltunk úgy hogy közben ölelkeztünk.. :) Mikor nézünk valami filmet akkor is mindig egymáshoz bújunk fogja a kezem és simogatja a vállam/ hátam.. Ez a legjobb benne nagyon szeretem! :))
2013. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!