Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így most mi?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén tettem fel a kérdést, de ez a gondolat jár folyamat a fejemben..

Megismertem egy srácot, egyszerűen tökéletes összhangban vagyunk minden téren..

Elkezdtünk randizgatni, találkozgatni, de úgy érzem, hogy teljesen átfordultunk csak szexbe.. Minden beszélgetésünk arról szól, ha találkozunk 1-2 órára, egyértelmű, hogy azért..

Én viszont többet akarok ennél, minden gondolatom körülötte forog, persze gyönyörűeket mond nekem(imád, hiányzok neki, stb), de nem tudok neki hinni.. Kérdeztem tőle hogy akkor most mi van köztünk? Erre azt válaszolta, nem szeret ilyenről beszélni , tudjuk mi azt, és ezzel le is volt tudva. Az a gond, én ilyen sráccal még nem találkoztam annyira kell nekem, és egy ideig elvagyok ebben a játékban, ...


Ez akkor most mi? Csak szex? Vagy ... egyszerűen nem értem.. :S én komoly kapcsolatot szeretnék vele..



2013. márc. 6. 09:31
 1/3 anonim válasza:

Akkor ezt szerintem közöld vele is mert ha ő ezt nem tudja akkor nem tud mit reagálni rá.

Ha meg olyan van hogy mondja hogy szeret,hiányzol stb.. kérdezd meg hogy milyen értelemben értni mint személy hiányzol és szeret vagy a szex?

Meg ha nagyon nem akarja kimondani hogy együtt vagytok vagy sem utalgass rá hogy bemutatod a szüleidnek,barátaidnak,rokonaidnak vagy hogy ha nagyon face rajongók vagytok akkor hogy kiirod oda hogy együtt vagytok vagy megkérdezed hogy kiirhatod-e és ezekből úgyis rájösz hogy ő most felvállal-e vagy nem.Ezután már tudod mi a következő lépés.

És amúgy hány évesek is vagytok?

2013. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

21 és 23.

nem vagyunk face rajongók.. annál már sokkal komolyabb ő is,én is.

egyszer muszáj volt bemutatnom itthon, azt egész jól vette.

meg valamelyik nap kipoénkodtam mikor mondta hogy hiányoztam neki, ő meg sértésnek vette, hogy kinevettem miközben komolyan gondolja.. de egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni

az a baj, hogy nálam muszáj kimondani mi van köztünk, mert én nem tudok úgy elleni, jönnek a kétségeim, stb.. és tudom, vannak olyan srácok akik ezzel nem szeretnek foglalkozni, ... de én így megőrülök, viszont félek hogy ezzel rontanám el.

2013. márc. 6. 10:09
 3/3 anonim válasza:

eslő vok.

hát akkor is meg kéne neki mondani hogy neked ez így szar mert már hogy nem fog kiderülni hogy most mi lesz.

2013. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!