Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közvéleménykutatás. Tiltsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvéleménykutatás. Tiltsam vagy sem?

Figyelt kérdés

Kinek hogyan ment könnyebben az ex felejtése?

Ha fent maradt a közösségi hálón és ismerősünk volt, vagy ha nem?

Kérlek pro- és kontrát is írjatok!

Köszönöm :)


2013. márc. 4. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod elfelejteni, ha letiltod akkor sem....Max később nem fog érdekelni.
2013. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Exemet elfeledni: Hmm... Nem ért annyit, ha egyszer dobott.. Szal hagytam a fenébe.. Annál többet érek, mintsem örökké csak nyafogjak utána.. :)

Közösségi: Azt hiszem kitörölt.. Nem nagy gond, amúgy sem szeretem a face-t.


Asszem ennyi ;) 17/L

2013. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó exem csak iwin van, én meg már rég csak a fb-t használom :).

De sztem nem kell kitörölni, elég ha csak nem beszéltek. Bár látni hogy miket csinál...:/


Döntsd el te, hogy hogy jobb, végleg kitörölni, vagy esetleg esélyes, hogy egyszer még jóban lesztek. Nekem ilyen is van, pár exemmel barátok maradtunk.


28/l

2013. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha te még érzel valamit, akkor inkább töröld szerintem, mert így lehet, hogy folyton ott lesz benned a késztetés, hogy nézd, mit csinál, kivel van, hova megy, mi történt vele, esetleg az új barátnőjével készült képeit is az arcodba nyomhatja a facebook.

bár, ha téged ez nem zavar, mert pl. te voltál, aki szakítottál, te voltál az, akit már nem érdekelt annyira, aki már nem szerette, akkor végül is nincs okod törölni. itt valaki korábban írta, hogy náluk megmaradt a baráti viszony az exeivel. ez sem rossz, de csak te tudhatod, hányadán is állsz érzelmileg vele kapcsolatban.


én azóta tudok könnyebben felejteni, mióta teljesen megszakítottunk minden kapcsolatot (előtte sms-eztünk, facebookon chateltünk, megbeszéltük kivel mi történt), de az új csaja hisztizett, emiatt törölt facebookról, így max. ha utcán találkozunk, akkor köszönünk, de ennyi. azóta valahogy könnyebb, hogy nem látom, ha fent van, meg hogy mik történnek vele, bár hiányzik is, és valamilyen szinten kíváncsi lennék rá, hogy mi a helyzet vele... de ez azért lehet, mert nem haraggal váltunk el.

ti is "jóban maradtatok"?

2013. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
le lehet úgy tiltani h ne lásd a hírekben, meg chatről is le tudod tiltani :)
2013. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de akkor is benne van az emberben, hogy nem bírja ki, hogy ne nézegesse. :D persze, csak ha érez valamit iránta, és nem semleges még.
2013. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen már megtettem ezeket h letiltottam chatről, meg kivettem a hírekből de nem bírom ki egyszerűen :/

már lassan 1 hónapja szakított velem amúgy, de hát nem vmi kellemes végig nézni h kivel melyik buliba van épp meg melyik lány képéhez irogat .

nem beszéltünk szakíts óta. pedig elvileg nem haragban váltunk el

2013. márc. 4. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hónap után ez általános, hogy visszanézel rá. Én is, ha eszembe jut, ránézek kb havonta, pedig már 2 és fél éve nem vagyunk együtt.

Érdemes chatből kivenni, hogy ne baszogasson, meg hírekből is, de - ha csak nem volt nagyon szemét - nem kell törölni.

2013. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem ne tiltsd le, ne töröld. 1. nagyon gyerekes.

2. lehet úgy is nézegetnéd a profilját vagy ha személyesen nem is, de egy barátnőn keresztül biztos.

Meg látod el fogod felejteni. Lehet időbe telik de sikerülni fog.

2013. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!