Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy kis közvéleménykutatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy kis közvéleménykutatás?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam egy egyetemi fürdőruhás buliban. Én úgy gondolom, hogy egy ilyen buliba fiúk csak azért mennek, hogy néhány csajt megfektessenek, és el sem tudom képzelni, hogy valaki úgy gondoljon az ott bulizó lányokra, hogy komoly kapcsolatot tudnának vele elképzelni. Főleg, ha rögtön egymásnak ugranak, amikor mégcsak nem is ismerik egymást. Ti hogy vélekedtek erről?
2012. nov. 13. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Leginkább arról lehet szó, igen. Mondjuk a lányok legtöbbje is valószínűleg egy jó kaland/szórakozás miatt megy.
2012. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Pontos címet és helyszínt kérhetnék? D/
2012. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolod rosszul, de az első válaszolónak is igaza van. A lányok sem életük párját keresni mennek ilyen helyekre, hanem hogy megfektessék őket. ;)
2012. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem azért mentem, hanem mert kíváncsi voltam milyen lehet egy ilyen buli. :-) Az egyik srác be akart etetni, hogy randizzuk meg hogy igenis akarhat komoly kapcsolatot, Én meg nem ma jöttem le a falvédőről... :-D Akik ott voltak lányok, már eleve el vannak könyvelve szerintem. Mondta,h jelöljem meg ismerősnek, meg is jelöltem, mert nem szerettem volna bunkó lenni, vissza is jelölt, gondolom azért, hogy megnézze a képeimet és le is törölt. Nem jött be a srác, de ő is olyan bolond volt mint Én és azt gondoltam, hogy lehetnénk haverok. Olyan csalódottság érzésem van. Nem hagytam hogy megcsókoljon, mert nem szoktam idegenekkel. Na most akkor nem értem... Annyian írják ide, hogy minden lány r.banc, erre már az se jó, ha valaki erkölcsös???
2012. nov. 13. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért kell egy buliba fürdőruha. Szerintem a nélkül sokkal jobb. A fürdőruha a világ legfeleslegesebb dolga, amit az ember kitalált.
2012. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy egyetemi fürdőrucis buliban akarsz pasit és erkölcsöket?


Nem hiába mondjuk mindig, hogy rossz helyen keresgéltek.

2012. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha csak szimplán ronda vagy? És csak az alkoholtól látott szépnek? xD
2012. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem pasit kerestem, mint már írtam. De én ha pasi lennék, örültem volna h végre nem egy r.banccal hozott össze a sors. De végülis egy ilyen bulin, pont az a cél. Na mindegy. Szerintem nem vagyok ronda. :-D Bár ezen a gyakorin olyan lányokra mondják, h csúnyák akik szépek. Amúgy nem mintha ő valami adonisz lett volna. A vízben én is szebbnek láttam őt. :-D Mindenkinek nem tetszhetek...
2012. nov. 14. 14:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenesetre, lehet h beképzeltnek hangzik, de többször mondták rám hogy szép vagyok.
2012. nov. 14. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!