Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsunk, vagy ne? (hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsunk, vagy ne? (hosszú és bonyolult)

Figyelt kérdés

Több mint másfél éves kapcsolatról van szó.

Mostanában a barátnőm bunkó, de tényleg amennyire csak lehet bunkózik, ennek állítólag az az oka, hogy elege van abból, hogy nem bízom benne. Igaz az, hogy nem bízom benne, MERT egy évig nyúztam, hogy legyen szíves ne barátkozzon már a volt pasijával( rá azért vagyok féltékeny mert az első 2 hónapban nem tudta eldönteni a barátnőm, hogy melyikünket szeret jobban) de aztán még egész nyáron majdnem minden este beszélgettek face-en, lefekvés előtt vele beszélt(igaz csak face-en) és nem velem. Az említett volt barátja többször hívta fel telefonon mikor barátnőmmel voltam, és akkor gyors lerázta, és látszott rajta, hogy nagyon zavarban van... és sokszor azért nem mondta el, hogy beszéltek, hogy " ne akadjak ki" szerintem ez annyira sablon szöveg, mert később meg még jobban ki akadok ha megtudom. Tehát elegem lett titkolózásából és a bunkózásából, és akkor ő állítólag engem nagyon szeret, én pedig bizalmatlan vagyok vele szemben, mert sok meglepetés ért már.

Remélem átlátható, és előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat!


2013. márc. 1. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyit nyavajogsz akkor mindenképpen szakíts.Jobban jára másik ember legalább.
2013. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele.
2013. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, nem azért, mert lusta vagyok, hanem mert az első 2 hónapnál leesett, hogy ez rég rossz. Szerintem szakíts vele..
2013. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fospuska ***** válasza:
100%
batyuztasd vissza a volt palijához.
2013. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem még ne szakíts vele, üljetek le beszéljétek meg. Amúgy milyen téren bunkó?! beszólogat? vagy inkább lekezel?
2013. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

szakíts vele, maradjunk annyiban eleve rosszul indult

mindig olyat válasszál aki jobban szeret, mint Te őt

jobban fogsz úgy járni, még a seggedet is kinyalja képletesen, lényeg keressél másikat, sok csaj van N

2013. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szakíts

egyáltalán nem korrekt hogy ennyire sokat beszél azzal a pasival.

én is jóban vagyok exekkel, ami azt jelenti kb. hogy ha utcán találkozunk, emberi hangon beszélünk 3-4 percig és egy hónapban egyszer, ha a közös társaság bulizik, akkor eldumálunk (de nem félrevonulva kettesben, hanem közösen a csapat, ki mit csinált).

de szerintem (és ez magánvélemény) nincs túl a barátnőd még ennyi idő után sem az exen.

mert ha valakit igazán szeretünk és tényleg nagyon, akkor ha arra kér hogy ne írkáljunk már mindenáron egy letűnt csillagnak, akkor megtesszük.

ez nem arra vonatkozik, ha valaki be akar korlátozni és az össze barátot elmarná, hanem így, ha joggal féltékeny egyre.

ezt a barátnőd nem tette meg, azt jelenti nem vagy elég fontos neki.

innentől kezdve én nem pazarolnék tovább rá egy percet sem.

2013. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kár folytatni.

A bizalom olyan mint egy lufi: ha kipukkad, sosem lesz már a régi. És a tiéd már az első két hónapban kipukkant.

2013. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!