Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagy komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagy komoly kapcsolatban élő férfiakhoz szól a kérdésem!?

Figyelt kérdés
Ti megcsaltátok már a párotokat? Ha igen miért? Meddig tartott vagy csak futó kaland? Elmondtad a párodnak?
2013. márc. 1. 13:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Előfordult de nem sokszor 10-12 alkalommal 3 év alatt. Ált egy éjszakás kalandok voltak meg volt néhány visszatérő "vendég".
2013. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Baszus ez tényleg ennyire gáz!? Eddig 2 pasi nem csalta meg a párját abból az egyiknek már majd szétdurran a zacsija!
2013. márc. 1. 13:24
 13/20 anonim ***** válasza:

meg

mert jó volt

futó és hosszabb

nem

2013. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Gondolj bele mennyinek durran már majdnem szét, de csak majdnem, és nem lóg a GyK-n!
2013. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ma 13:21


:)

2013. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát, az én párom MÉG nem csalt meg, bár együtt vagyunk szinte éjjel-nappal (ő sem bánja, kérdeztem már többször).

Ő ilyen fajta. A mai napig néha el-elejti a mondatot, hogy ő nem hiszi, hogy én előtte csak 3 palival voltam, biztos kamuzok. Erre azt szoktam mondani, hogy csak annyit tagadtam le, amennyivel ő megcsalt engem, amióta együtt vagyunk. És ilyenkor mindig megnyugszik, hogy tényleg csak 3-mal voltam előtte. Szóval nem hinném, hogy titokban dugiban megcsalt volna. Bár lehet, pont most szólom el magam, egyedül lesz hétvégén, és nem éppen jó viszonyban váltunk el egymástól.. ráadásul a horoszkópja is megírta, ami sokszor be szokott jönni. Pl. ritkán főzök neki itthon (ahol én lakok), de a héten főztem neki, ezelőtt kb. olyan 3 hónappal főztem, és megírta 3 hori is, nekem hogy főzni fogok a páromra, a páromnak meg hogy kajával fog várni az asszony:D

2013. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én 6 év alatt nem csaltam meg, aztán amikor már éreztem, hogy nem szeretem annyira mint kéne, elé álltam és elmondtam, szakítottunk, mert beleszerettem másba, ez van. De nem csaltam meg, mert annál sokkal jobban tiszteltem :)
2013. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Soha nem csaltam meg egy barátnőmet sem!

Engem ellenben 2 barátnőm megcsalt. Szóval a nők se olyan szentek ám!

De mielőtt kérdezed eszem ágában sincs megcsalni a jelenlegi páromat, aki rövidesen a menyasszonyom lesz. :)))

2013. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17-ke! Ritka az ilyen tiszteletet adó ember mint te! Az exemnek 4 évig volt titokban viszonya ,nem állt elém ahogy te tetted a társaddal mert neki így volt kényelmes. Amikor bizonyitékot tettem az orra alá akkor se valotta be.Én meg mondtam neki hogy jó akkor továbbra is maradjunk együtt de egy ,,mással". Volt is barátom és amikor megtudta ki akadt,én meg mondtam jó akkor vállunk. El is váltunk.
2013. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azért ez beszédes, és jó, hogy itt végre nem oltást kapnak a megcsalók... mert ez mindig két ember közös munkája, mármint a "reguláris" kapcsolatbeli két emberé (akik egyike - akár tudtán kívül - elszenvedi a megcsalódást). Oda kell egymásra is figyelni, nem csak üzemeltetni a család zrt-t, és akkor nincs miért megcsalni. :P


De hogy válaszoljak a kérdésre: az előző kettőt igen, oka: szexhiány, állandó lányok voltak (átlag havi 1), nem mondtam el. A mostanit nem akarom, és remélem, nem is szorulok rá.

2013. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!