Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha 2 hét ismeretség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 2 hét ismeretség és 2 randi után nem érzek még "semmit"?

Figyelt kérdés

2 hete ismerkedtem meg egy nagyon szimpatikus sráccal. Megtetszett már első alkalommal, tulajdonképpen teljesen az ideálom. Viszont nem kezdtem el érezni azt a pezsgést, azt a pluszt, hogy én kezdek valamit érezni iránta és hogy akarom őt, mint társ. Vonzódom hozzá és tök jól elvagyunk, de ennyi.


Szerintetek normális, hogy ennyi idő alatt nem alakult ki bennem? Az emberek akkor is összejönnek valakivel, ha ezt érzik, hátha kialakul?


Véleményeket és tapasztalatokat várok azoktól is, akik már voltak ilyenben...


L/20


2013. febr. 28. 23:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nálam ez soha nincsen meg most akkor sose leszek boldog? az a baj már mindenki ezt keresi :(
2013. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tizenévesen és a húszas éveim elején én is azt kerestem, néhányszor volt benne részem, és egyik kapcsolat sem volt hosszútávú, mert mikor elillant a nagy rózsaszínű köd, szembesültem mindig a realitással. Nem hiába mondják, hogy a szerelem butít... :D

A párommal, akivel már babát várunk nem éreztem ezt a gyomorszaggató "húúúúú"-t, viszont kellemes volt a társasága, tetszett, jól éreztem magam vele, és ma már annyira szeretjük egymást, ragaszkodunk egymáshoz, hogy egy napot nem bírnék ki nélküle, és még ilyen hosszú idő után sem találtam benne semmit, ami idegesítő, vagy nem tetszik, esetleg zavarna.

Szerintem a 10-esnek nincs igaza. Mikor a párom hazaér és nagy mosollyal átölel megdobban a szívem. A nap folyamán sokat gondolok rá, ő is rám. Mindkettőnknek a másik boldogsága az első. Ez az igazi szerelem...

2013. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én már nem tudom kinek van igaza csak azt tudom, hogy nekem eddig minden kapcsolatom véget ért akár szerelmes voltam akár nem én lesz*rnám az egészet csak legyen már egy normális hosszú kapcsolatom amire lehet alapozni családot de nem találok ilyet :(
2013. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!