Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha 2 hét ismeretség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 2 hét ismeretség és 2 randi után nem érzek még "semmit"?

Figyelt kérdés

2 hete ismerkedtem meg egy nagyon szimpatikus sráccal. Megtetszett már első alkalommal, tulajdonképpen teljesen az ideálom. Viszont nem kezdtem el érezni azt a pezsgést, azt a pluszt, hogy én kezdek valamit érezni iránta és hogy akarom őt, mint társ. Vonzódom hozzá és tök jól elvagyunk, de ennyi.


Szerintetek normális, hogy ennyi idő alatt nem alakult ki bennem? Az emberek akkor is összejönnek valakivel, ha ezt érzik, hátha kialakul?


Véleményeket és tapasztalatokat várok azoktól is, akik már voltak ilyenben...


L/20


2013. febr. 28. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem bele a páromba 2 hét alatt ő mondogatta hogy szeret de nekem nem megy hip hop kinek hogy bennem ez csak 1 másfél honap alatt alkult ki hogy igen most már nem csak kedvelem hanem szeretem és tényleg meg akarom vele próbálni. Igazából ezt neked kell érezned ha tényleg ugy érzed hogy abszolut semmi akkor ne eröltesd de ha még ugy látod ez fejlödhet alakulhat akkor még adj kis időt neki
2013. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sokszor volt ilyen hiába erőltettük a randikat

én olyan típus vagyok hogy hosszú ideig tartó haverságból lesz nálam nagy nehezen szerelem és baromi sok idő kell hozzá

a pasiknak valahogy nem, ők 1 hét alatt belém szeretnek, nekem nem ilyen egyszerű

lehet te is ilyen típus vagy

2013. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, 2hét semmire nem elég.
2013. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem megy hamar. Van, hogy sehogy.. idő kell mire kiderül fog-e menni adott emberrel vagy kár erőltetni. Nekem legutóbb 1,5 kellett, hogy rájöjjek halott ügy.

De jobb inkább bele se esni mert akkor tudok szakitani, és nem szenvedek míg akiket szeretek azok engem dobnak majdnem belehalok..

2013. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1,5 év
2013. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden ember más. Én olyan vagyok, hogy már az első találkozásnál eldől, hogy elindul-e bennem valami az illető iránt, ami túlmutat egyszerű tetszésen meg szimpátián. Ha nem, akkor se legközelebb se fél év múlva nem fog. Jöttem már egyébként össze olyannal, aki iránt ugyanígy nem éreztem "semmit" ahogy te, mert mindenki azt mondta, hogy adjak neki esélyt, majd kialakul..stb. Hát nem "alakult ki" semmi azon kívül, hogy alig vártam, hogy vége legyen már a randiknak, pedig nagyon kedves volt a srác ugyanígy, meg helyes is. Inkább egy jó, bizalmas barátnak tudtam volna őt elképzelni, akivel jókat beszélgetünk, szórakozunk, titkokat osztunk meg egymással, de férfiként nem indít be.
2013. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én 4 év után sem vagyok szerelmes a páromba de ha ő nem volna nekem semmit sem érne az életem annyira fontos számomra :D
2013. márc. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Barátnőm is így volt. egy nagyon helyes pasival beszélgetett, és nekem áradozott, hogy uristen..:D és mikor találkoztak, igaz, hogy elvoltak de minden ölelés és puszi után nem érzett semmit.. pedig a fiu még össze is jött volna vele.. de aztán végül semmi..:\\
2013. márc. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokan összekeverik a "hormonvihart" a szerelemmel. Az igazi szerelem nem egyből ront rád. Az az érzés általában amilyen könnyen jön, olyan könnyen, hamar el is múlik, és általában nem hosszútávú (mint az első nagy fellángolásunk, mikor hevesen vert a szívünk és úgy viselkedtünk, mint egy hülye). Az igaz szerelemnek idő kell. Akkor nincs esélye a dolognak, ha nem érzed kellemesnek az érintését, a közelségét, akkor felesleges erőltetni.
2013. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát kedves utolsó, most akár tetszik, akár nem, a "hormonvihar" igenis a szerelem része, hiszen ezzel indul jó esetben. Ha nincs bezsongás, meg ez a felfokozott állapot, abból nem lesz szerelem, max csak megszeretés, meg ragaszkodás mint a nyugdíjas pároknál. Kell ez a kezdeti őrület, anélkül sótlan az egész. A valódi érzelmek tényleg később mélyülnek el és az idő dönti el, hogy a belezúgás után tartós lesz-e a kapcsolat, de a szerelemnek akkor is ez a bezsongott, gyomorremegős állapot az alapja. Ha ez hiányzik, akkor az nem szerelem.
2013. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!