Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok olyasvalaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok olyasvalaki, aki a nők kedvence, nem is lesz barátnőm soha?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 15:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerinted nekem már nem mindegy? Ha ennyi ideig nem jutott nekem nő, minek éri meg várni? :D Legalább ledobhatom magamról az átok szüzességet, ami miatt élből leprásnak nézik a férfiakat a nők.
2013. febr. 28. 15:40
 12/17 anonim ***** válasza:

egyrészt nem nézik leprásnak miatta....


másrészt meg beszerezni egy herpes vírust.. én erre sosem mondanám, hogy "nekem már mindegy"

2013. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
szerintem csak szánalmasabb helyzetbe kerülnél, hogy az első intim kapcsolatod prostival volt és nem rendes nővel.
2013. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Vírust bárki mástól is elkaphatok, aki nem prosti, ugyanis össze-vissza szexelnek már a 13-14 évesek is.
2013. febr. 28. 15:44
 15/17 A kérdező kommentje:
Az is eléggé szánalmas, hogy ennyi idő alatt egyetlen nőnek se jöttem be úgy, mint férfi. Bár nem vagyok rámenős, meg kezdeményezős, de egy átlag emberre ennyi idő alatt magától is rámászik minimum 1 lány vagy nő. :D
2013. febr. 28. 15:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Szóval elvárod, hogy rád másszanak, de te nem teszel az ügy érdekében? Egyébként... mi az, hogy nők kedvence? Mindenkinek más jön be, nem kell neked egyből a legjobbnak lenned, hogy tetsszél valakinek. Mellesleg, ha jó a dumád, akkor szinte mindegy milyen a külsőd.
2013. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"mi az, hogy nők kedvence?"


Elmagyarázom: Kétféle pasi létezik: 1.Aki bejön a nők 50%-ának legalább

2.Aki egyiknek sem jön be


Azaz az 1. a "nők kedvence"...

2013. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!