Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság csak olyasvalaki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság csak olyasvalaki tud párt találni magának, aki gyúr?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
meg akinek pénze van
2012. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma van a gyúrós-párkeresős kérdések világnapja? Amúgy meg nem!
2012. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez hülyeség.én sportolok és nem gyúrok.még is tudok párt találni
2012. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem ez hülyeség én nem azt nézem hogy egy pasi hogy van kigyúrva és hogy mennyi pénze van..persze vannak olyan nők akik ezt nézik de én nem tartozom közéjük :))
2012. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen kérdést ugyanaz a fiúcska teszi föl? Vazze, te nem azért nem találsz nőt, mert nem vagy kigyúrt, hanem mert halálra frusztrált, kisebbrendűségi komplexusos lúzer vagy.
2012. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
olyan 25 évig igen mert addig csak a külsőt nézik 25 felett már a belsőt is:D
2012. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Ez hülyeség én is elkezdtem gyúrni és nem azért, hogy akárkinek is tetszek, hanem, hogy ha úgy adodik megtudjam magam illetve a barátnőmet védni.
2012. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
védeni*
2012. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok , mióta kerek feszes hátsót, puklis hátat, csinos vádlit stb gyúrtam magamnak, azóta kevesebb fiú szólít le, mint előtte .... akkor a fitness csajoktól meg félnek a fiúk, na bummm, akkor azokra nincs is szükségem, ennyi ! Válassz olyan lányt, akinek úgy jössz be , ahogy vagy , ennyire egyszerű !
2012. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ma már egy ilyen kérdésre válaszoltam. vagy nem? öööö...

vagy te a debreceni vagy?

De akkor még egyszer, nem, nem csak a kigyúrtak találnak párt, de azért tenni kell, meg nem árt egy kis magabiztosság.

2012. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!