Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire fontos nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fontos nektek hogy a párotok jól érezze magát szex közben?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos látnotok, hogy élvezi, ami vele "műveltek", hogy jól érzi magát? És mennyire tudjátok feldolgozni (lehet, hogy nem ez a jó szó), ha mégsem lesz orgazmusa néha (itt nagyon ritka alkalmakról beszélünk)?

2013. febr. 27. 08:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Eléggé. Mert azért a jó hírnevet meg kell őrizni.
2013. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
fontosabb mint az saját élvezetem
2013. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jó azt olvasni, hogy ennyi önzetlen férfi van a világon. :) Azt hiszem, ha egy párosban mindkét fél a másikat helyezi előtérbe, akkor abból valami igazán jó dolog fog kisülni. És ez az élvezetszerzésre nagyon igaz.
2013. febr. 28. 20:51
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

a második részére a kérdésednek még nem válaszoltam


ha egyszer-egyszer nincs abból nem csinálok nagy ügyet, lehet fáradt, vagy történhetett vele nap közben olyan ami annyira foglalkoztatja, hogy nem tud teljesen ellazulni (mondjuk, ha ezt tudja /sejti, akkor talán az a jobb, ha nem kezdünk bele, csak azért ne szexeljen, hogy nekem jó legyen)

ha nagyon ritkán van, de mindent megpróbál/próbálunk annak érdekében, hogy legyen, akkor nagyon szívesen kísérletezem. testhelyzettel, helyszínnel, vibrivel.

ha viszont nincs, de eljátssza, hogy van, azt nem szeretem. egyrészt az, hogy engem becsap az annyira nem lényeges. élveztem a szexet, és annyi, de őneki sokkal rosszabb. nem élvez el, és csak hitegeti magát, hogy egyszer majd jó lesz,de nem tesz igazán semmit érte... még rosszabb, ha később elmondja, hogy igazán sose élvezte a dolgot. attól kezdve, ha esetleg lesz is neki, már nem fogom elhinni, mert ha sokáig csak ámított, akkor miért pont akkor mondana igazat?... :-(

2013. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ennyire a szívükön hordják a férfiak,hogy mi mennyire élvezzük? :O akkor ezért ilyen óvatos velem a párom is,egyszer véletlenül megnyomta a mellemet és vagy 5x bocsánatot kért :) aranyos volt
2013. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen és egyikünk sem kamuzik soha, és még a szemetet is magunktól visszük ki, :DDD Tele van magamfajta szent, önfeláldozó férfival a világ :D
2013. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!