Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire fontos nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fontos nektek hogy a párotok jól érezze magát szex közben?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos látnotok, hogy élvezi, ami vele "műveltek", hogy jól érzi magát? És mennyire tudjátok feldolgozni (lehet, hogy nem ez a jó szó), ha mégsem lesz orgazmusa néha (itt nagyon ritka alkalmakról beszélünk)?

2013. febr. 27. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos,ha ő nem élvezi,nekem sem olyan jó!
2013. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos. Ha néha nincs orgazmusa az sem a világ vége, de én megteszem ami tőlem telik szóval ha aktus közben nem jön össze akkor próbálom orálisan kielégíteni, ha úgy se jön össze akkor előfordul hogy lelki vagy isten tudja milyen gond miatt nem oké azzal meg nem tud mit kezdeni az embere akkor se ha siránkozik :) 22/F
2013. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
fontos, csak úgy érzem jól magam
2013. febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a fontos ...
2013. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ez volt fontos. Mint kiderült ez is baj, úgyhogy "örökre befejeztem na szevasztok."
2013. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos!

Olyan még nem volt, hogy ne legyen orgazmus, egyetlen egy barátnőmnél volt, de ott igen komoly pszichés betegség volt, mint később kiderült, senkivel sem volt neki...

2013. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hajlamos vagyok előtérbe helyezni a másikat, de 1-2 alkalommal nem zavar, ha nincs orgazmusa, nekem sem mindig van, és idegesít, ha ezen kezd hisztizni egy lány:D Szóval megértem.


Ha azt látnám, hogy amúgy nem élvezi, igyekeznék megbeszélni, mi a gond.


22/F

2013. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hűű, vannak még ilyen pasik? :( Miért csak az ellentétekkel találkoztam eddig? Most kicsit örülök, hogy lehet ilyet is olvasni azért. :)
2013. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor örülj, mert mindjárt még sokkal több ilyet fogsz olvasni privát üzenetben :D
2013. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#8: Normális szexuális kultúrával rendelkező férfi tudja, hogy egy nőtől akkor kaphat a legtöbbet, amikor a nő hálás neki. Egy kielégült nő pedig nagyon hálás tud lenni ;-)
2013. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!