Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom hogy hagyjam e vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogy hagyjam e vagy ne mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmnek most barátja de ennek ellenére a Suliban szoktunk csókolózni azt állítja szerelmes és vele akar lenni és nem akar összetörni engem ezért állljunk le ezzel de mindig amikor úgy van hogy nembeszélünk pár hétig akkor küld egy sms-t amivel újra indul az egész most nem tudom hogy leszünk e még együtt vagy hagyjam mostmár végleg Légyszi sokan válaszoljatok
2013. febr. 26. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A te exed egy címeres ribanc. Szerintem ha nem akarsz magadnak egy címeres ribancot, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2013. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi maximálisan igazatadok az elözö válaszadónak!
2013. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De neeem Teljesen Normális a lány már nagyon régóta ismerem egymásnak voltunk az első szerelem lehet hogy emiatt van? mert az sosem múlik el...?
2013. febr. 26. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a csaj egy nagy betűs ribanc!
2013. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az első szerelem mindig tovább tart... ne hagyd el és mond meg neki hogy ha kellek ittvagyok,de ha aztmondja nemkellesz akkor engedd el.
2013. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem tudom ugyan hogy te meddig voltál vele együtt. de!


szerinted ha a másik srácot megcsalja veled, akkor veled nem tette? gondolj bele. megcsalja a pasiját...


ribanc.


szerintem keress egy normális csajt:)


27/N

2013. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hagyd a barátnőmet Gilbertoo!!! Foglalkozz a töbii csajaiddal!!!


Üdv. Szőcs Edit

2013. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!