Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza őt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza őt? Megbántam a szakítást.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

33 éves vagyok.Párommal 9 évet voltunk együtt.Mint kiderült én Őt egyátalán nem ismertem.Soha nem foglalkozott igazán velem.A szex sem működött a kapcsolatunkban.A párom mellett lett egy barátom,amit én neki el is mondtam.Sőt nem is érdekelte.Sokszor el is vitt hozzá.Tudom ,ilyen nincs.De sajnos van.

Esténként mikor ha za tévedtem mindíg kérdeztem a páromat merre voltál,mit csináltál?Ő erre mindíg azt felelte,hogy átment dumálni ide egyik közeli kocsmába,vagy pl sétálgattam stb..

Hozzá teszem Ő vállalkozó .Naponta későn ért haza.reggel 6-este 8-ig "dolgozott".Azt is tudni kell,hogy van 1 fia,akit 9 éve nem látogatott.Állítolag.

Nekem pénzt alig adott haza,épp csak a csekkekre valót.Még a rezsire sem akart adni.

Egy szép napon beállított azzal,hogy megy vmi árubemutatóra.Vigyem el.Hát én nem vittem,mert tudtam ilyenekre én sosem tudtam elcincálni,és nagyon sehova sem.Elment gyalog.este kérdeztem tőle Na mi volt?Erre Ő ,ó csak dumáltak stb...Mígnem 2 nap mulva beállított 55ezer Ft-os csomaggal amit a bemutatón vásárolt.És félvállról elnyomta,hogy mintha be is lépett volna.Meg ez pontszám.Elborult az agyam ,mert Ő tudtam ilyenekbe sosem menne bele.És mégis kinek pontszám?Mert ugye nekem erről sem kell tudnom.Hozzá teszem a sógornőm és annak a férje a párom testvére végig tudtak mindenről.Én nem.Szóval kiborult a bili szakítottunk,.

Én az idegosztályon kötöttem ki.

Felhívtam onnét a páromat sírva,kérdeztem hazajössz még?Erre ő azt,hogy NEM.És kinyomta a telefont.

4 nap könyörgés után kiengedtek a zártrol.Sikerült beszélnem a párommal nagy könyörgés árán.Megtudtam,hogy egy közös nő ismerőssel él már a hátam mögött kb másfél éve.Luxuslakást bérelnek a belvárosban.És a kisfiát is odahordja.ott élnek családi életet.Hozzá teszem a nő tényleg egy szörny és idősebb nálam,sőt gyereke is van.Megtudtam azt is ,hogy amikor a párom dolgozott mindíg odajárkált a munkahelyre.Én barom sosem néztem utána.azt hittem én őszinte vagyok hozzá,akkor ő is az lesz hozzám.Sőt,sok helyre tartozik is mint megtudtam.

itt hagyta a két autót,lakást mindent.Mindenünk meg volt.és én még mai napig várom haza.tudom hiába.És nem is kéne,de mégis valahogy aggodom érte.Mert én mindentől függetlenül most is ŐT szeretem.És aggodom érte.Mert neki én fogtam a kezét.vagy lehet mégsem.

Sokmindenre fény derült.rengeteg jellemtelen dologra.Lehet még a volt feleségével is kibékült.pedig ,hogy szidták,szórták 10 évig egymást.

Mindennek ellenére nagyon jó lenne legalább egyszer beszélni a dolgainkról,a miértekről.Én sem vagyok hibátlan,de hazug és jellemtelen sem.Annyira szeretném visszaforgatni az időt,amikor együtt voltunk.

vagy legalább lenne esély,hogy újra kezdhessük.

Jó lenne visszaszerezni Őt.


2009. szept. 10. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan. Egyszer próbáld meg kívülállóként végigolvasni azt,amit ide írtál!Egyszerűen borzasztó.Borzasztó a pasi,a kapcsolat,minden.Ha valóban normális és kiegyensúlyozott életre vágysz,akkor örülj neki és adj hálát az égnek,hogy megszabadultál tőle. Tudom,hogy szeretted,mert egyszerűen nincs rá más ok,amiért vele maradtál.De hazudott neked,párhuzamos életet élt,megcsalt,kihasznált,te még zártosztályon is voltál miatta! Ülj le és gondold végig,hogy milyen jövőképed lenne mellette.Nem lehet rá alapozni,hogy vállalnál igy gyereket? Hidd el,rengeteg normális pasi is rohangál a világban,aki még szeretne is téged.Ismerkedj!Ne őt akard vissza,mert ő egy roncs,egy vesztes és neked ennél több kell.Muszáj,hogy több kelljen!Tedd egyenesbe az életed valaki mással.Örülj annak is,hogy legalább anyagilag nem vagy padlón,így több lehetőséged van,hogy magaddal foglalkozz.Nem ő az egyetlen út,sőt!
2009. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm válaszod.igazad lehet,mert más is mondta,hogy ez a pasi nem normális.Már csak az miatt is,hogy sosem volt őszinte.Csak ugye minek húzta az időt 9 évig?

Bárcsak megszabadulnék már a gondolatától is.Naponta itt kísért,itt gyötör a fejemben.

És én marha még aggódom mi lehet vele.Sőt hajlamos vagyok magamat hibáztatni.

Néha félek,hogy orvosi segítség nélkül nem fogok ebből kimászni.Az agyam nem azt csinálja amit mondok neki.csak pörög,mint egy centrifuga.A sok kép,amik történtek.És néha olyan dolgok beugranak ami felett simán elsiklottam,pedig árulkodó jel volt.

És az az érdekes,hogy kapom a telefonokat,hogy nem ment dolgozni a megbeszélt helyre,meg tróger munkát csináltak stb...,mellettem ilyen nem volt.És tessék az új nő ugyeee.Csak tudnám miből fizetik a luxus kérót,mert a nő szobalány kb 80ezerért.Na mindegy nem húzom magam korán reggel.

Mindenkinek köszönöm ha válaszol.Jó olvasni mások véleményét is.Kicsit megnyugtat,mert már teljesen becsavarodok.

2009. szept. 11. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!