Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Férje van és gyereke, de mindezek ellenére láthatóan érzelmeket táplál (erős vonzalom, talán szerelem) egy szintén nős férfi iránt. Nem mondta sosem, de a férfi úgy látja rajta, hogy ez a helyzet. A férfinek is tetszik a nő, a tudomására is hozza, de nem akar belebonyolódni egy viszonyba, ezért távol tartja magát a nőtől.

Mit gondol ilyenkor egy férfi, milyen nő lehet ez? Vagy csak szimplán úgy veszi, hogy ez bárkivel megeshet? Ezért még nem gondol róla úgy rosszat?

Ráadásul egy olyan nőről van szó, akinek a férje a második kapcsolata, mindig tisztelettudó és rendes mindenkivel, sosem hozták hírbe senkivel sem, tehát még pletykaszinten sem lehetett róla rosszat hallani, pedig 30 éves.


2013. febr. 26. 12:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem elég undorító az ilyen,többet nem is mondanék erről...
2013. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
tudjátok mit, én sem akartam ebbe a helyzetbe kerülni és sosem hittem hogy belejutok majd... nekem is hasonló volt a véleményem erről a témáról, mint az itt utálkozóknak, de soha nem mondd, hogy soha! Soha nem tudhatjátok, hogy milyen helyzetbe kerültök, ezért ne ítéljetek el csípőből mindent csak azért, mert nem tudjátok beleképzelni magatokat az adott szituációba. Egyébként sem erről szólt a kérdés, nem kioktatást vártam, hiszen én magam ostorozom eléggé a kialakult érzések miatt, de akkor is ez van, ezen nincs mit szépíteni.
2013. febr. 26. 13:03
 13/19 anonim ***** válasza:
Inkább arra gondolj, hogy sok emberrel megesik ez, de nem ide rohannak kérdést feltenni arról a bizonyos személyről, és arra várni, hogy vajon mit lép, mit gondol... Hanem megpróbálnak távol maradni tőle, nem még ezen agyalni és kérdezgetni mást hogy jajj vajon bejövök-e annak a férfinak....
2013. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nem azt kérdeztem, vajon bejövök-e neki, mivel tudom, hogy igen...

egyébként bocs, hogy megkérdeztem, igen, foglalkoztat a dolog, és azt hittem ez az oldal arra van, hogy a minket foglalkoztató kérdéseket feltegyük...

2013. febr. 26. 13:09
 15/19 anonim ***** válasza:
Érzelmeket táplálni lehet, illúziókban élni is. De érdemes?
2013. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem érdemes, csak még rá kell jönnöm a titokra, hogy hogyan lehet valakit elfelejteni úgy, hogy szinte alig tudjuk egymást elkerülni. Nekem még elég az érzelmek fenntartásához az is, ha csak látom, ha látom ahogy rámnéz...
2013. febr. 26. 13:15
 17/19 anonim ***** válasza:
Komorsággal és szomorúsággal, racionális gondolkodással, cinikus humorral, és alapvető negatívsággal, hitetlenséggel lehet lenyomni az illúziókat és akkor nem lesznek, ha jól gyakorlod egészen profivá lehet benne válni :)
2013. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hát a szomorúság és komorság már megvan, ezt erőltetnem sem kell, jön magától. Alapjában véve pozitív gondolkodású ember vagyok, de a sok rossz, ami az elmúlt években történt velem, egyre inkább változtat ezen, tehát szerintem ez is menni fog :S biztosan sikerülni fog egyébként, most egy elég nagy változás várható az életemben, abban reménykedek, hogy majd az eltereli a figyelmemet és nem érek rá ezen agyalni :)
2013. febr. 26. 13:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Amibe nem halsz bele az erősít :) Ez tudom, hogy sovány vigasz, de így van tényleg, ez által tanulsz is, bölcsebb leszel. Meg hát ez az öregedés :) Amit senki nem vehet tőled el, az az, amit tudsz a fejedben. Minden mást elvehet az élet tőled, bármit.
2013. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!