Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolnátok egy...

Férfiak! Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kislánya,mindig vkit rászed h vigyázzon a gyerekére hogy találkozzon a férfival. Ha nem sikerül a telefonba panaszkodik h nem tudtam hova tenni a kölyköt. Sokszor ilyenkor ideges ez miatt,és csak ugy arréb löki a kis gyereket,jo hogy nem rug bele. De a férfival közös jövöt és közös tervez,közös gyerekkel-holott tisztán látszik rajta h azt az egyet se szereti aki van neki. csak nyűg neki. Normális pasi az amelyik így h ő is látja hogy beszél,és bánik a gyerekével,még akar tőle gyereket?
2012. dec. 23. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem nem normális.
2012. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem normális az ismerősöd (gondolom ezt akartad hallani...), de az se normális, aki ezzel foglalkozik.
2012. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem normális. Az ilyen nő azt az egyet sem fogja normálisan felnevelni, nemhogy egy másodikat. Menekülni kell az ilyentől!
2012. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember azért szült,mert lusta volt szedni a fogamzásgátlót.

Az ilyen nő, ha már világra hozta a gyereket, jobb, ha sürgősen örökbe adja.

2012. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eddigi életem során öt hat hozzá hasonló nőt láttam,így szerintem a nőknek kellene feltenni ezt a kérdést.Minek kufircolnak fűvel fával a nagy semmire.Rengeteg árvaházi gyerek van akiknek az anyjuk második házasságában nem jutott hely,holot ott egy ,kettő sőt három gyerek is él.Ám de kérdésedre visszatérve,a pasinak az a célja,hogy saját gyerekeinek találjon anyát,neki nem biológiai érdeke más genetikai származékával foglalkozni,még akkor sem ,ha az egy kisgyerek.
2012. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy akarhat saját gyereket egy ilyen nőtől egy férfi amugy. Most már eljegyzés volt nálunk. Én úgy gondolom hogy ha egy férfi látja hogy így viselkedik a gyerekével,akkor nem kéne elgondolni h basszus a közös gyerekkel hogy viselkedne?
2012. dec. 23. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennek az embernek nem szabad több gyermeket vállalnia, mert csak boldogtalan embereket fog eredményezni.
2012. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ki ez a no neked, de nem gondolnam hogy ez a te dolgod amit o csinal. Fogdjunk hogy sosem mondtad el neki hogy valojaban mit gondolsz rola! A teny hogy teged felhiv es panaszkodik neked azt mutatja hogy a baratjanak tekint! Ha valojaban a baratja vagy es segiteni szeretnel neki hogy jobb emberre valhasson, inkabb beszeld meg vele hogy erzel. Konnyu masra ujjal mutogatni! Nem tudhatjuk hogy mi tortenik valojaban a novel es mit erez, min megy keresztul. Az hogy csaladot akar alapitani egy masik ferfival aki hajlando ot felesegul venni, ebben nincs semmi rossz. Azt hiszem eleg nagy gonoszsagra vall reszedrol hogy azt allitsd nem szereti a gyereket. Mond el neki hogy mit erzel ezzel kapcsolatban, es ne a hata mogott beszeld ki ot.
2012. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A barátja voltam a mai napig... Mindig szívesen viigyáztam a gyerekére,holott sokszor még egy köszönömöt se kaptam,pedig volt h miatta nem tudtam elmenni dolgozni mert nem jött időben a gyerekéért. Mindig próbáltam tanácsot adni neki ha tudtam. Ma összevesztem vele nagyon meg a kedves párjával is... sokadszorra vágta át a fejem. megmondtam a pasinak is h nem normális ha saját gyereket akar ettől a nőtől,hisz azt az egyet is bántja állandóan aki van neki. És a nőnek is nagyon részletesen kifejtettem h mit gondolok róla.


csak nagyon felhuztam magam,mert egy közösségi oldalon a nevemmel együtt ki irta h egy irigy k.urva vagyok mert őt elveszik feleségül és lesz sok közös gyerekük nekem meg nincs kölyköm-így irta...

2012. dec. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!