Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok hülye vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok hülye vagy tényleg óriási bűn hogy a barátnőm beszélt még az exével?

Figyelt kérdés

Ami után összejöttünk azután még 3 hónapig csevegett az exével, egy darabig nem zavart még az elején, viszont utána megkértem hogy tiltsa le, le is tiltotta a hivatalos facebookján, viszont volt neki egy másik facebookja(amit egyébként nem az ex miatt hozott létre már régebbről meg volt neki)és ott csevegett vele, miközben én abban a tudatban voltam vele, hogy már nem beszélnek. még azt is kikotyogta az exének h elszakadt a gumi szilveszterkor. kb másfél hete jöttem erre rá h a másik facebookját nem törölte még le, és hát még az egyetemen volt, amikor szoltam neki h rájöttem erre, és azonnal még az egyetemen kitörölte az exével folytatott beszélgetéseket és törlésre tett a fiokot. könyörgött a bocsánatért, én meg is bocsátottam neki, mondtam h akkor tiszta lappal kezdjük, viszont a szívem mélyén még mindig van revans és bosszúvágy, valahogy meg kellene büntetnem

viszont az is igaz, hogy nem csalt meg és nem talizott az exével és még csak ahangját sem hallotta továbbá az igazsághoz tartozik hogy mikor összejöttem vele akkor én még dugtam az előző barátnőmet, és még szilveszterkor is felhívtam boldog újévet kívánni, ja és abarátnőmnek az exe volt az első barátja. ti mit gondoltok lányok? felejtsem el az egészet és legyek vele boldog mert szeret, vagy bosszuljam ezt meg amíg le nem nyugszom?


2013. febr. 26. 10:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nem érdemes magad felhúzni. Ez a srác egy genetikai hulladék.

Csodálkozom, hogy még mindig ide írogat...

2013. febr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Én is ott akadtam ki, hogy "hűséges". xD

Csodálom, hogy még nem írt. Talán rászakadt a plafon?! :D

2013. febr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
pfffff ti nem vagytok eszeteknél, igen én büszkén vállalom hogy hűséges vagyok a páromhoz , de az elején még jóformán nem is ismertüke gymást, nem tudtam hogy ennyire beleszeretek
2013. febr. 28. 10:00
 34/38 anonim ***** válasza:
:-D Vicceske vagy!
2013. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
te meg egy hülye vagy
2013. febr. 28. 16:31
 36/38 anonim ***** válasza:
Te pedig értelmi fogyatékos kedves kérdező...
2013. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
63%
Á nem, én nem vagyok hülye, kisszívem. ;-)
2013. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Laylah ***** válasza:
Mi is egyik pillanatról a másikra, első találkozáskor jöttünk össze, mindkettőnk kavart előtte mással, sőt, 4 nappal korábban neki még más barátnője volt, mégsem csaltuk meg egymást...
2013. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!