Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok hülye vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok hülye vagy tényleg óriási bűn hogy a barátnőm beszélt még az exével?

Figyelt kérdés

Ami után összejöttünk azután még 3 hónapig csevegett az exével, egy darabig nem zavart még az elején, viszont utána megkértem hogy tiltsa le, le is tiltotta a hivatalos facebookján, viszont volt neki egy másik facebookja(amit egyébként nem az ex miatt hozott létre már régebbről meg volt neki)és ott csevegett vele, miközben én abban a tudatban voltam vele, hogy már nem beszélnek. még azt is kikotyogta az exének h elszakadt a gumi szilveszterkor. kb másfél hete jöttem erre rá h a másik facebookját nem törölte még le, és hát még az egyetemen volt, amikor szoltam neki h rájöttem erre, és azonnal még az egyetemen kitörölte az exével folytatott beszélgetéseket és törlésre tett a fiokot. könyörgött a bocsánatért, én meg is bocsátottam neki, mondtam h akkor tiszta lappal kezdjük, viszont a szívem mélyén még mindig van revans és bosszúvágy, valahogy meg kellene büntetnem

viszont az is igaz, hogy nem csalt meg és nem talizott az exével és még csak ahangját sem hallotta továbbá az igazsághoz tartozik hogy mikor összejöttem vele akkor én még dugtam az előző barátnőmet, és még szilveszterkor is felhívtam boldog újévet kívánni, ja és abarátnőmnek az exe volt az első barátja. ti mit gondoltok lányok? felejtsem el az egészet és legyek vele boldog mert szeret, vagy bosszuljam ezt meg amíg le nem nyugszom?


2013. febr. 26. 10:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
32%

Meddig voltak együtt? Hány évesek vagytok? Azért nem mindegy!

Én is jó pár évig együtt voltam az exemmel és még mindig van néha hogy hív (mondjuk 3 havonta) ha épp észrevesz valami cuccom vagy ilyesmi, vagy hivatalos ügy.


Az embereket úgy kell elfogadni, hogy semmi közöd a múltjához, illetve nem ítélheted meg. Nem töröltetheted a fb-ról csak azért mert a múltja. Gondolom jó sokáig együtt voltak.


Mellesleg ami melletted szól, hogy semmit sem beszélhet ki az exének. Ha úgy viselkedik vele, hogy továbbra is ilyen bizalmas, akkor minden bizonnyal nem vesz komolyan benneteket.

Neki sincs semmi köze az exéhez. Szóval nem mindegy hogy csevegnek, vagy ügyet intéznek. Nálunk csevegésről legfeljebb az első 2-3 hónapba volt szó az elválást követően.

De egy normális ember a szakítás után nem esik bele egy újabb kapcsolatba azonnal. Ez iszonyat gyerekes, tizenéves szokás lenne.

2013. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

te vagy a hülye

lépj már túl ezen és örülj neki

ne telepedj rá,ne akarj uralkodni felette nem a kutyád!!!

2013. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el nem olyan nagy bűn ez főleg ha nem talizott szexelt vele. Emiatt nem éri meg bosszút állni.
2013. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
53%
Én azt tapasztaltam, hogy a nőknél az ex valami különös faktorként van jelen az életükben, egész másképp, mint a pasiknál. Az utóbbi időben 4 lánnyal is ismerkedtem, akik közül csak 1 volt túl az exén, az összes többinél valamilyen szinten jelen volt az életében. Nekem az az elméletem erre, hogy az exel általában 1-2 évet eltölt egy átlag lány, amikor szakítanak, és utána az új pasinak nem egyszerűen jobbnak kell lennie, mint az exnek, de alternatívnak (másnak) és érdekesebbnek is. Amíg fiatal a kapcsolat, addig a nők jelentős része vágyódik tudat alatt az ex után, mert őt ismerte meg, vele szokott össze az évek alatt. Egyébként a pasik elég szemetek tudnak lenni, rendszerint minden indok nélkül "felkeresik" a régi barátnőjüket (pl. facebook-on) és egyszerűen csak 'kínozzák" őt, teljesen értelmetlenül. A legutóbbi 2 barátnőjelöltemmel is ezt tették, és amikor 3x figyelmeztetésemre is kapcsolatban maradtak az exxel, dobtak mindkettőt.
2013. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
44%

Engem is zavar az ex. Meg a párom sajnos sokat beszél róla ő a viszonyitási alap hozzá vagyok hasonlitva még a főztöm is meg minden. A hűtőn a mai napig ott a neve, a gépe tele van a fotóival és néha szex közben az ő nevét suttogja :(

Ezek a dolgok nagyon rosszul esnek és beszéltünk róla, azt mondja túllépett de nem úgy látom...

Szerintem nem reagálod túl. Sosem értettem miért kell szakitás után kapcsolatba maradni. Én leírtam azt az embert és barátságot sem tudok elképzelni vele. Ha békés szakítás volt, akkor se hivogasson minden sz*rért ha gyerek van az más de amúgy ne legyen már havi szinten sem az élete része...Én az exeimmel egyáltalán semmilyen kapcsolatban nem vagyok. Egy születésnapi, karácsonyi köszöntő a max.. ha összejárnának segitene vásárolni vagy bármi én biztosan szakítanék a párommal.

2013. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 tetro ***** válasza:
Szerintem ha téged az foglalkoztat leginkább, hogy hogyan állj bosszút a szerelmeden, akkor éretlen vagy bármilyen párkapcsolatra. Ha a lánynak van esze, menekül.
2013. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Ááá vissza az egész! Látom a Te fejeden több vaj van mint a barátnődén. Semmivel se vagy különb, sőt... Mit is vársz a barátnődtől?? Dugtad az előzőt miközben ismerkedtél a mostanival és még neked áll feljebb??? Egy szavad se lehetne! Húzd meg magad jó mélyen mert sárosabb vagy mint a barátnőd!!
2013. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, azt senki nem vette észre, hogy azt írtad, hogy, amikor MÁR összejöttél vele MÉG dugtad a volt csajodat.

Inkább te érdemelnél bosszút idióta...

2013. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Ja de már felfigyelt rá valaki!
2013. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Bosszú?? Azért mert beszéltek?? Nem vagy normális! Te csaltad meg és mégis rajta állsz bosszút egy kis beszélgetés miatt?? A maradék eszed is elment, ember???? Rajtad kéne bosszút állni a barátnőd semmi rosszat nem tett csak az a bűne szegénynek, hogy egy ilyen hülyével állt össze mint te vagy.
2013. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!