Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok hülye vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok hülye vagy tényleg óriási bűn hogy a barátnőm beszélt még az exével?

Figyelt kérdés

Ami után összejöttünk azután még 3 hónapig csevegett az exével, egy darabig nem zavart még az elején, viszont utána megkértem hogy tiltsa le, le is tiltotta a hivatalos facebookján, viszont volt neki egy másik facebookja(amit egyébként nem az ex miatt hozott létre már régebbről meg volt neki)és ott csevegett vele, miközben én abban a tudatban voltam vele, hogy már nem beszélnek. még azt is kikotyogta az exének h elszakadt a gumi szilveszterkor. kb másfél hete jöttem erre rá h a másik facebookját nem törölte még le, és hát még az egyetemen volt, amikor szoltam neki h rájöttem erre, és azonnal még az egyetemen kitörölte az exével folytatott beszélgetéseket és törlésre tett a fiokot. könyörgött a bocsánatért, én meg is bocsátottam neki, mondtam h akkor tiszta lappal kezdjük, viszont a szívem mélyén még mindig van revans és bosszúvágy, valahogy meg kellene büntetnem

viszont az is igaz, hogy nem csalt meg és nem talizott az exével és még csak ahangját sem hallotta továbbá az igazsághoz tartozik hogy mikor összejöttem vele akkor én még dugtam az előző barátnőmet, és még szilveszterkor is felhívtam boldog újévet kívánni, ja és abarátnőmnek az exe volt az első barátja. ti mit gondoltok lányok? felejtsem el az egészet és legyek vele boldog mert szeret, vagy bosszuljam ezt meg amíg le nem nyugszom?


2013. febr. 26. 10:17
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
de megígérte nekem esküdött h elfelejti az exét, és megfenyegettem, hogyha mégegyszer eltitkol valamit előlem, akkor azt hazugságnak veszem és szakítok vele illetve akkor is szakítok vele ha mégegyszer akár csak egy szóra is leáll az exével beszélgetni, ő ezt tudomásul vette és még magát is bántva megígérte h soha nem fog az exel beszélni és örökre kitörli a fejéből
2013. febr. 26. 11:22
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy fair... te megcsalod a barátnődet az excsajoddal, szegény lányt meg megfenyegeted, ha ír pár sort az exének? És még te vagy ezen felháborodva, amikor TE meg a barátnőd háta mögött összejársz dugni az exeddel???

Elég aljas ember vagy, már ne is haragudj... :/

2013. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
mi az második találkozon már összejöttünk és kb a 2.-3. találkozoig jártam össze az exemmel, mi ebbe a nagy dolog? ő meg csevegett vele a francba is!!!!!!!!!
2013. febr. 26. 12:21
 14/38 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd ott szegény lányt, mielőtt teljesen megkeseríted az életét az undorító hozzáállásoddal. Ja és ha már ott tartasz, kösd fel magad, idióta paraszt.
2013. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 tetro ***** válasza:
100%
Megfenyegetted... Ha egy kapcsolatban ezt kifejezést használod, akkor neked nem való társ. Ennyi.
2013. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
76%

Ó, szegény lány.

Remélem menekül!

Össze és lehet hasonlítani a te megcsalásodat, meg az ő beszélgetését z exével....

2013. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
76%
És ha csevegett vele, akkor mi van??? Azért az mégse ugyanaz, mintha megdugta volna!! Te megkúrta az exedet, a te barátnődet nem kúrta meg az expasija, csak váltottak néha pár mondatot! Azért már ne haragudj, de nehogy még neked álljon feljebb, amikor te meg összejártál szexelni az előző csajoddal!! Szerintem szállj egy kicsit magadba, mert te vagy a hűtlen, és nem az a szegény lány... Nem is érdemled meg őt, te szerencsétlen!
2013. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
ti nem vagytok magatoknál, én imádom ezt a lányt és el fogom jegyezni hamarosan, családot és gyereket szeretnék vele/tőle, csak utálom ha hazudik és már akkor is elhagynám, ha csak átfutna az idegsejtjein az exe, mint emlék, vagy legalábbis megbüntetném mondjuk eljátszanám h szakítok vele vagy nem tudom
2013. febr. 26. 12:36
 19/38 anonim ***** válasza:
57%
Hiába mondjátok neki képtelen megérteni! Itt csak neki lehet igaza.
2013. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Ez most kamu, vagy tényleg van ilyen férfipéldány? :D
2013. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!