Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten ismedkedtek és találtok egy szép lányt. Megbeszéltek egy talit és a talin veszed észre hogy a lánynak furán állnak az első fogai. Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

semmit

miért mit kéne :kiverni neki a fogait??

2013. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mi számit furának?

Ha a lányt zavarja akkor elöbb utobb ugyis megcsináltatja ha nagyon rosz ha meg nem zavarja akkor meg velszeg olyan kis mértékről besézlünk ami meg szóra sem érdemes

2013. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Úgy értem attól még össze jönnétek a lányal? :)

Vagy már tudjátok hogy második randitok már nem is lesz? :'(

2013. febr. 26. 09:06
 4/11 anonim ***** válasza:

nem csak a foga számít mert akkor vennék egy protkót:)))

egészében kellene nézned

de ha csak mutogatásra kell akkor keress egy Barbi baba típust

2013. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt tényleg a mérték ami számít. De a nagyon össze-vissza fogak nekem bántják a szemem és nem tudnék valakire úgy nézni hogy elalélok tőle, hogy ha a fogaira szegeződik folyton a tekintetem. Fogszabályozó és kész... 1-1,5 év alatt probléma letudva. 23/F
2013. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a kérdező a lány...:) Mennyire állnak furán? Nekem is kiáll egy kicsit az egyik, de nem vészesen, hátrányom még nem származott belőle. Tényleg az számít, hogy mennyire áll furán.
2013. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hibátlan ember nincs! Kérdés, hogy te mit tudsz elfogadni.

Ezért nem jó a neten való hosszú beszélgetés, mert tévesen egy elképzelt ember lesz szimpatikus a számodra, és a találkozáskor derül ki, hogy csak egy melle van, az is a hátából nő ki. Kérdés, hogy mi az, amit még elfogadsz. Szerintem minden esetben a szimpátia a fontos. Én ismerek egy sánta embert, aki most nősült, és kb egy éve ismerkedett meg a lánnyal. Megszerették egymást, mer a férfi szórakoztató, kedves és értékes egy ember. Ezt a lány értékelni tudta. és úgy gondolja, hogy ezzel a férfivel le tudja élni az életét, és családot tud alakítani. Megszerették egymást. Nem az első látásra, de hosszabb ismerkedés után mindketten szimpatikusnak találták a másikat.

Ha téged zavar a foga, akkor ne randizz velem mert a lánynak nagyon rossz érzés, ha látszólag elfogadják, de a kapcsolat alatt mindig felróják a hibáját.

A fog javítható, de nem azzal kezdeném.

Egyébként van egy barátnőm, akinek történetesen elég nagyok az első fogai, érdekesen néz ki, még is nagyon szeretjük őt, a fiújával együtt, aki úgy ahogy van ragaszkodik is hozzá.

Testi hibával is lehet tökéletes a kapcsolat, és a leg baróbb emberek is otthagyják egymást, ha nem szimpatizálnak egymással.

2013. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még annyit az előzőhöz, hogy ha személyes találkozáskor ismered meg a lányt, vagy fiút, rögtön látod, hogy tettszik, vagy nem . Zavar e a kapa fog, vagy nem.

Ha a neten sokáig beszélgettek, kialakul egy elképzelés, és a találkozáskor csalódás ér még akkor is, ha egyébként az életben összejönnél vele, mert kialakult elképzelés omlik össze a találkozáskor. Ezért célszerű egy rövid ismerkedés után személyesen megismerkedni egymással.

2013. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmit... így nőttek a fogai. Majd ha már közelebb kerültünk egymáshoz, akkor talán mondanám neki, hogy legyen fogszabályzója, de csak ha tényleg nagyon össze-vissza állnak! :)

Mondjuk akkor nekem is kéne, de nem lenne gond, mert tényleg szebb egy mosoly szép fogsorral! :)

2013. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha jó arc, nem zavar.


22/F

2013. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!