Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene egy foghézagos lány, akinek jó az alakja, szép is, csak az első két foga között van egy hézag (nem nagy)?

Figyelt kérdés

úgy érzem hogy a foghézagom miatt nem lesz igazi kapcoslatom..:(

lécci segítsetek!

18 év alatti fiúk válaszait várom.


2009. jún. 26. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem olyan nagy dolog ez biztos lesz barátod :)

Egyébként ha zavar miért nem hordasz fogszabályzót?

2009. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi előre is én lány vagyok, de az a véleményem,ha valaki ezért nem jár veled az jobb is ha nem a párod.

Ne a fogaidat szeresse téged,hanem téged együtt mindennel,olyannak amilyen vagy.

2009. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Na az egyik téged nem törölte a gép:(,de remélem érthető azért:)
2009. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
95%

Ha valakinek nem tetszel, annak nem a fogaid miatt nem fogsz :)


Nekem az első barátnőm is kicsit "foghézagos" volt, nekem speciel az tetszett meg benne. Van sok fiú akinek pont, hogy ez jön be :)


18/F

2009. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Lány vagyok ugyan, de ne légy ennyire butus!:) Nem hiszem, hogy ez miatt ne járna veled valaki:)) Ha pedig mégis, arról legyen meg a határozott véleményed.


Mindenesetre ne próbálkozz az egyik haverommal. Neki mániáj a fogak:D Képés azért nem járni vk.-vel mert egy kicsit "kócos" a mosolya...Neki is már sokszor kifejtettem a véleményemet erről.


De fel a fejjel, valljuk be ez ritka eset.


Egyébként tényleg, miért nem hordsz fogszabályzót, ha zavar? Nem hiszem, hogy sokáig lenne rajtad, hiszen a leírásod alapján nem túl nagy a baj. SZTK-n pedig aránylag olcsó is. Ja és vannak nagyon trendi darabok is. Egyes darabok szó szerint öltöztetik az embert:))

2009. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Én is lány vagyok, és van nekem is egy kis szépséghibám a fogaimmal. Nekem nem foghézagom hanem 'farkasfogam' van ami ugyan helyre lett igazitva amennyire lehetett, de az egyik oldalon igyis kiállóbb és hegyesebb. Nagyon szenvedtem miatta a suliban, de a környező fiuk/barátok mindenki azt mondta hogy nem gáz. Sőt az egyik pasim "istennő-fognak" nevezte el, azt modndták ez a szexepilem. :)

Nagyon sok fiunak hidd el fel sem tűnik, valószinüleg te csinálsz csak nagy ügyet belőle.

Mostmár felnőtt fejjel nem zavar, megszoktam.

Ne foglalkozz vele, és más se fogja észrevenni! :)


26/L

2009. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 timido ***** válasza:

Egyik bnőmnek is van hézag az első két foga között, őt is zavarja, de nem annyira hogy ilyeneken gondolkodjon, SŐT mindig poénkodunk, hogy ő gereblye fogú, én meg lapát, mert nekem meg kicsit nagyobbak. :D:D

Szóval szerintem nincs okod aggódni ezen, mert szerintem még aranyos is tud lenni! :) Igaz én nem vagyok fiú, de szerintem nincs vele semmi baj! :)

2009. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ez legyen a legkisebb bajod!!!
2009. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem hézag van az első fogaim között, hanem lyukasak.:S Nagyon csúnyák, és szerencsére szeptemberre már meg lesznek csinálva, hogy ne legyenek csúnyák.:) Hidd el, ez gázabb, mint a hézag, mégis rengeteg srácnak bejövök.:$ (és ezt nem nagyképűségből...) Ha ennyire zavar, akkor tényleg hordhatnál fogszabályzót. Amúgy azt egyszer én is kipróbálnám, mert nagyon cuki (bár nekem nincs szükségem rá).:D Amúgy meg lehethogy épp ezért fogsz bejönni a fiúknak.:)

16/L

2009. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt már eddig pár barátnőm, nem volt semmi fog problémájuk, mostani barátnőm, akivel le tudnám élni az egész hátralévő életemet, az első két foga között hézagos. Úgyhogy ne aggódj, nem a fogad miatt lesz valaki veled vagy nem lesz veled, ha meg amiatt nem lesz veled akkor meg meg sem érdemel.
2009. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!