Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene egy foghézagos lány, akinek jó az alakja, szép is, csak az első két foga között van egy hézag (nem nagy)?

Figyelt kérdés

úgy érzem hogy a foghézagom miatt nem lesz igazi kapcoslatom..:(

lécci segítsetek!

18 év alatti fiúk válaszait várom.


2009. jún. 26. 15:46
1 2
 11/17 anonim válasza:
60%

Szia, igaz 26 éves fiú vagyok, de szerintem nem gáz.


Nekem sem tökéletesek a fogaim, sőt... Fel kéne keresnem a fogorvost hogy megcsináltassam a fogaimat. Első 4 fogamon korona van, hátsók részben lyukasak, letörtek, de hát félek a fogorvostól. Ez szerintem nem újdonság. 3,5 éve vagyunk együtt barátnőmmel (21) de nem emlékszem, hogy a fogainkról egyszer is szót ejtettünk volna. Neki is van rossz foga.


Ha egy lány ezt a problémát hozza fel, akkor szerintem nem hozzád való. De ez az én véleményem!


Ui.: Nem egy osztálytársam van, akinek hasonló foga van, és nem is egy él kapcsolatban, van akinek már gyereke is van.


Úgyhogy szerintem e miatt ne légy letörve! Fel a fejjel!

2009. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Előző voltam, ahol értelmetlen számodra a válasz ott cseréld ki a nemet az ellenkezőre.


Tudod péntek van, este is van, meg hát a borovicska is kezd hatni :)


És én kérek elnézést! De még 1x mondom, emiatt szerintem nem kell aggódnod!

2009. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)

és van éjszakai fogszabályzóm, amit nem szeretek..:S

de mostantól hordani fogom, mert akármilyen kényelmetlen,azt akarom hogy a fogaim normálisak legyenek.

és még 1x köszönöm a bíztató válaszokat


( 13/L )

2009. jún. 27. 11:39
 14/17 anonim ***** válasza:
Abszolút, de nem:) senki sem tökéletes!
2009. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem is van egy kis hézag az első két fogam közt, és nyugodj meg mert előbb utóbb lessz barátod, nekem már 8 hónapja van, és egyáltalán nem zavarja:D
2009. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. most van pasim ^^
2009. okt. 13. 18:40
 17/17 A kérdező kommentje:

nah ennyi volt :D 3 hónap 14 nap :D

mégegy kérdés: ha majd lessz állandó belső fogszabályzóm,nem leszek pösze ? xD

2010. jan. 2. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!